Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

-Eléggé le vagyok maradva pár dologban amit a generációm alapvető tudásnak tekint (internetes szlengek, jó videójáték ismeretek, értitek)


-Az osztály fura sráca vagyok


-Elég nagy az esélye hogy ADHD-s vagyok, tehát nem vagyok éppen egy géniusz


-Hajlamos vagyok passzív agresszív lenni, de nem túl gyakran


-Igyekszek minél érettebben gondolkodni, viselkedni (barátokkal azért szoktam hülyülni)


-Tapasztalatlan vagyok párkapcsolatokban


-Nem vagyok féltékeny, próbálok észszerűen gondolkozni


-Érdekel az informatika (programozni tanulok, házi szervert építek, stb.)


-Önbizalom hiányos vagyok


-Érdekel továbbá a fotózás, videózás (felszerelésem is van)


Külsőleg igazából, sötét barna (állítólag szőke) hajam van, szemüveges vagyok, kicsit összenőtt a szemöldököm (engem igazából nem érdekel, de leírom mert tudom hogy a divat az ellenkezőjét diktálja), 78kg vagyok, de nem nézek ki annyinak (nem vagyok bot vékony, de nem áll rosszul szerintem), 183cm magas vagyok (valószínű még növök 2-3 centit), kerekebb arcom van.


A környezetemben az évek alatt még nem találkoztam olyan lánnyal, aki hozzám hasonló lenne, vagy nem lenne problémája az egyik ponttal a fentiek közül.


Nos, mit gondoltok, hogyan tudnék fejlődni? Hol tudnék ismerkedni, ha a környezetem nem opció?


16/F


2021. júl. 22. 00:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyra becsülöm a válaszaitokat!
2021. júl. 22. 13:28
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig van baj veled, amíg azt hiszed, hogy baj van veled. Tudom, nagyon hülyén hangzik, de én is nagyon önbizalomhiányos voltam a külsőm miatt, meg mert különcnek gondoltam magam, furábbnak, mint mások. Nem mondom, hogy most tökéletes vagyok, sőt, van bőven még min fejleszteni, de amióta elkezdtem elfogadni magam, sokkal boldogabb vagyok. Lehet, hogy ugyanúgy a fiúk csak egy kis százalékának fogok tetszeni, de legalább nem gyötröm magam emiatt, semmi értelme. És hidd el, a kisugárzásodnak is nagyon jót tesz, hogyha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Ne hagyd, hogy a mai romlott társadalom összetörjön azért, mert más vagy, mint az átlag. Legyél rá büszke, hogy nem vagy sablonos, egy arra alkalmas lány ezt fogja benned értékelni a legjobban. Magadnak felelj meg, ne a társadalomnak, mert abba bele lehet bolondulni, és sosem fog sikerülni mindenkinek megfelelni.

Sok sikert :)


16L

2021. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de azért reagálok a kérdésedre. #nohomo, nem >olyan< ismerkedés céljából teszem, ettől még persze beszélgethetünk.


Leszögezném, hogy a legtöbb lánynak nem kellenek az olyan, átlagostól kissé jobban eltérő, magányosabb fiúk, mint te.


1: Ez nem baj. Viccek, divatok jönnek-mennek. Alapvetően én azt gondolom gáznak, hogy manapság szinte minden második héten másra rázzák az emberek a valagukat. Csináld azt, ami jólesik. Nem leszel te attól rosszabb ember, ha pl. nem Fortnite-oztál (sőt).


2: Ettől még nem feltétlen lesz alacsonyabb az értelmi képességed. Az önmagában is jót jelent, hogy felismerted a problémát, és még jobb, ha próbálsz is tenni ellene.


3: Ez velem is előfordul. Bár, általában nem ok nélkül. Nem írtad, hogy mikor, pontosan milyen gyakran, milyen helyzetekben fordul ez veled elő. Így nem tudok -és nem is akarok- ítélkezni.


4: Szerintem ez jó. Nem vagy már gyerek. Csak ne told túl! Általában lányok el szokták ezt túlozni, úgy viselkednek 16 évesen, mintha min. 22-22 évesek lennének, ami már azért kicsit kiábrándító.


5: 16 évesen ez nem meglepő. Ha 10 év múlva is így állsz, akkor az már valóban aggasztó. De addig csak lesz párod.


6: Ez jó.


7: Egy ideig nekem is ez volt a hobbim. Pacsi!


8: Szintén, bár nálam ez már nem is annyira önbizalomhiány, hanem önkritika. Csúnya vagyok, és nem vagyok vonzó, ez van.


9: Szép hobbi. :)


A magasságodért meg szinte irigyellek. :D Én csak egy 175 centis törpe vagyok. A korosztályomban szinte minden srác magasabb nálam.


Üdv,

21F

2021. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!