Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony fiúként lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként lehet esélyem egy magas lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a baráti körömben aki most szakított a barátjával akivel szembe esélyem nem lenne. Magas, sports srác volt én viszont alacsony vagyok és nem a szebbik fajta.

Nagyon jól kijövünk egymással, rengeteg közös jellemzőnk van és mindíg meg tudom nevettetni viszont ő elég magas (kb 183 centi) én pedig épp hogy 175 vagyok. Nem tudom hogy ki tudna e alakulni bármi mélyebb kötelék vagy hogy biztonságban érezné e magát mellettem.


2021. aug. 15. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem lenne, akkor a csaj nem érné meg, gyerekes.
2021. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy beszélgetés során kérdezd meg, hogy összejönne-e olyan fiúval, aki nála alacsonyabb. Minden bizonnyal venni fogja a lapod és a válaszában benne lesz a te kérdésedre is a válasz.
2021. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Norbinak sikerült
2021. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lenne!
2021. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én sokkal alacsonyabb vagyok nálad fiú létemre és számomra a magasság mindig is egy probléma ismerkedésnél... Sajnos ez nem vonzó és limitlája a lehetőségeimet. Számomra nem játszik magasabb barátnő (max tényleg pár centi) viszont ezek miatt is csak 1 párom volt, még régebben. Valahogy ez senkinek sem tetszik, vagy nem ezt akarja, alacsony lány meg annyira sok nincs Pesten, vagy már foglalt vagy csak fiatal és magasabb lesz...
2021. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval alacsonyabb vagyok de soha nem volt gond a lányokkal(magasabbakkal se). A lényeg a kiállásod meg hogy úgy alapjáraton ne legyen más külső tulajdonságod unattraktív. Szóval csak legyél erős itt a személyiségeddel kéne és ne sírj hogy alacsony vagy mert az egy turn off. Good luck
2021. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Pár próbálkozást megér. Ha nála nem lesz szerencséd, más lányoknál ez még opció lehet.
2021. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Másodszor van magasabb barátnőm. Igaz, csak pár centivel magasabbak, ezért egy ideig nekem fel sem tűnt.
2021. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!