Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Mit rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ismerkedtem (igaz csak pár órát) és elég jól elvoltunk. Fel is ajánlotta, hogy menjünk együtt suliba, találkozzunk.

Én vártam rá, de nem volt ott. Nem találkoztunk. Kerülte a társaságom, a szemkontaktust, nem is köszönt. Suli végekor szinte úgy szaladt el, nehogy utolérjem.


Hagyjam a francba?


Miért nem lehet a lányokkal barátkozni? Miért ilyenek? Eddig mindbe csalódtam.


Nem párkapcsolatot szeretnék csak beszélgetni, meg ilyenek. De velük ezt sem lehet. :/


(Persze nagyon örülnék, ha lenne olyan lány akire rázúdíthatnám a szeretetem, de beláttam már rég, hogy egyedül fogok meghalni:()



2021. szept. 2. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok olyan randim volt amire nem jött el egy lány, szóval ne csüggedj biztos adódik más is.
2021. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj lehet még új vagy neki és még nem ismer igazán, ez olyan, mint például a macska sem engedi, hogy idegenek simogassák, hanem elszalad élből. Szerintem majd, ha többet lát és jobban kiismer, majd szépen megfog nyilni neked.
2021. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
A 2-es válaszoló miért lett lepontozva? Szerintem teljesen igaza van.
2021. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kerülte a társaságod, elfutott elöled, nehogy utolérjed. Nekem ezek azt jelentik, hogy nem kedvel. A párkeresés KERESÉS a sok között. Lesz majd lány, akinek tetszeni fogsz. Neked sem tetszik minden lány, akit a szemed meglát. Így vannak ezzel a lányok is.

Fel a fejjel és keress valaki mást. Más is így teszi.

2021. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!