Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátságból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátságból többet? 17F

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk barátok. Évfolyamtársak vagyunk és nem túl rég óta elkezdtem többet érezni iránta... egyszer még másfél éve elutasított nem tudom valtozott-e valami. Jelenleg a "kapcsolatunk" olyan hogy minden nap beszélünk de nincsen hangoztatva hogy a "legjobb barátom vagy" és ehhez hasonlo extrem szintű friendzonera utaló jelek. Van esélyem nála szerintetek? vagy engedjem inkább el? hogyan közelítsem meg az egésszel ha egyátalán van értelme?

2021. szept. 10. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Inkább maradjatok barátok, nem érdemes kockáztatni egy jól működő barátságot egy bizonytalan kapcsolatért. A saját bőrömön tapasztaltam, ne kövesd el ezt a hibát. Egy barát melletted marad, a párod úgyis elhagy idővel.
2021. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon közeli barátok vagytok, akkor töntsd el hogy megéri-e kockáztatni. Ha csak jobb haverok akkor egy próbát megér.
2021. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod tönkretenni a barátságot, akkor várj, ameddig el nem múlik az érzés.

Ha inkább kockáztatnál, akkor tessék: [link]

2021. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!