Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem találok párt magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem találok párt magamnak az en korosztalyomban, mert elutasitanak stb, akkor csak velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az teny, hogy csunya vagyok, de viccen kivul total joindulatu es kedves vagyok, de ez kb senkit nem erdekel😭😂

2021. szept. 18. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy párkapcsolat nélkül ne lennél értékes!


Melyik nemhez tartozol? Hány éves vagy?

2021. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves egyes!

Az elso mondatod nem igazan ertem😂

Fiu vagyok, 17 eves.

2021. szept. 18. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj csak a belső értékeidre!


Biztosan szorgalmasan tanulsz és a szüleidnek/környezetednek igyekszel a segítségére lenni a lehető legjobb tudásod szerint.

2021. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
esetleg próbálj meg bunkó lenni, nekem bejön
2021. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Viccelsz kérdező, nekem sem volt még senkim, de már annyira hiányzik az, hogy legyen valakim, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, hogy már az sem érdekelne, ha az az adott lány csak 14 éves lenne, a lényeg, hogy szeressen már végre valaki és én is had szeressek már valakit komolyabban, a szexel is várnék rá akár éveket is, csak ne egyedül kelljen leélnem az életem.
2021. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves harmas, ha szorgalmasan nem is, de amit kell megtanulok, apamnak szoktam segiteni sokat, de már szeretnék itthonról "kitörni"
2021. szept. 18. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, értelemszerűen élnéd már a saját életedet.


Nem könnyű időszak, meg tudom érteni. Nekem is nagyon nehéz volt anno fiatal lányként, de az már kereken 30 évvel ezelőtt volt (mármint akkor voltam 17 éves.)


Talán ezt úgy hívják mai nyelven, hogy "kapunyitási pánikban" szenvedsz.

116-111-es telefonszámot gyermek lelkisegélyt tudnám ajánlani első körben, ők majd eligazítanak a továbbiakban.


Vagy van a kamasz-panasz elnevezésű internetes oldal. Ott is tudsz segítséget kapni biztosan a kérdéseiddel kapcsolatban.


Ajánlanék még pályaválasztási tanácsadót, de az utóbbi időben kiment a "divat"-ból ez a szakma, úgy tudom.


Helyette van munkaerőpiaci mentor végzettségű pszichológus, aki RÁÉBRESZTHET arra, hogy milyen értékek mentén éld az életed, ha családot szeretnél alapítani mihamarabb.


Sok sikert a KAPUNYITÁSHOZ a Felnőtt Létbe!

2021. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7es, ezt nem igazan ertem, minek van szuksegem munakeropiaci mentor vegzettsegu pszichologushoz?
2021. szept. 18. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is segítettek ilyen munkatársak a tavasszal, mert hosszabb ÉLET KÖZEPI krízishelyzetből jövők kifelé. (Édesanyám elhalálozása után vagyok két esztendővel.) 13 éven át próbáltam menteni az életét, de hiába.


Ha családot szeretnél alapítani, akkor előbb ahhoz meg kell teremtened valahogy az anyagi feltételeket.


Egy lányt valamivel illene megajándékozni (pl. virág) vagy elhívni valahova étterembe (ebédelni, vacsorázni) akkor azt miből finanszírozod?


Ezt persze arra az esetre értem, ha KOMOLYAN udvarolni szeretnél. Nem párkapcsolatot szeretnél valójában?


Akkor pedig valójában a lány szüleinek ELVÁRÁSAIT is meg fogod kapni minden bizonnyal. Nem lesz könnyű dolgod az ismerkedéssel.


Nem irigyellek a Nagybetűs Élet kezdetén, mert lesznek bőven buktatók, de azért Sok Szerencsét és Örömöt kívánok! :)

2021. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!