Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ír vissza a lány Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza a lány Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap leszólítottam egy lányt aki régóta tetszik és beszélgettünk

Nem volt tökéletes beszélgetés mert nagyon izgultam , ő is meglepődőtt

De rossznak nem mondanám.


Másnap ráírtam de ő azóta nem ír vissza. 1 hétre rá elsétált mellettem úgy hogy nem nézett a szemembe hanem a földet nézte


Ezek alapján mi lehetett a baj? Mit tehetnék? És szerintem nincs mit tenném szóval valahogy beakarom tölteni az űrt amit hagyott maga után



2021. szept. 23. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után ami nem akar felvenni...
2021. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,h nem akar semmit tőled.. Vagy van oka,h nem írt vissza,de most szégyenli magát ez miatt..
2021. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

2-es válaszoló kifejtenéd jobban mire gonsolsz?

A lányról annyit kell még tudni hogy visszahúzodó tipus , félénk

És 15 éves

2021. szept. 23. 21:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok. Nem tudom mi oka lehetett,h nem írt vissza. Írtad, h félénk. Lehet ezért, vagy nem tudja,h mit akarsz tőle, vagy ő tőled.. Több oka lehet. És talán ezt szégyelli, és ezért nem nézett rád. Beszélj vele személyesen, nincs vesztenivalód.
2021. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasta egyáltalán az üzenetet?

Mert ha látta, és úgy nem ír vissza, akkor szerintem felejtős.


Vagy pedig, mivel a legrövidebb út az egyenes, kérdezz rá személyesen, hogy mi az oka.

2021. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a személyes kommunikációt javasolnám. Talán nem tudja, hogy miként reagáljon egy fiú közeledésére, ezért nem írt vissza. Menj oda hozzá és tisztázd a helyzetet. Érzékeltetni fogja, ha nem jössz be neki, de ne aggódj, egy ilyen lány nem fog durván elküldeni.;)
2021. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Úgy érzem nem lenne elég erőm

Mégegyszer odamenni így hogy nem írt vissza.


Nem olvasta az üzenetet de többszőr volt már online szóval biztos látta hogy írtam neki

2021. szept. 23. 21:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 Vagy cselekszel, vagy elúszik egy értékes lány. Te döntessz!
2021. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha nagyon nem akarsz odamenni hozzá, akkor kérdezd meg az egyik barátnőjét hogy mi a szitu.


Bár valószínűleg a lány barátnője el fogja mondani a lánynak, dehát, ez is egy megoldás.

2021. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, ha nem ír vissza, azaz ignorálni kíván téged, akkor szerintem tartsd tiszteletben. Tudom sokáig fog fájni a kis lelkednek, de szerintem inkább tartsd tiszteletben, mert lehet minél jobban próbálsz küzdeni, csak még rosszabb bélyeget alkotsz magadról az ő szemében.
2021. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!