Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Táncoló lányokhoz érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoló lányokhoz érdemes odamenni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyedül diszkóztam hétvégén, nem is éltem bele magam, de ha már ott voltam gondoltam felkérek csajokat táncolni akik látszólag barátnőkkel voltak és ücsörögtek, de nem igen volt vevő egy se rá, így hagytam az egészet a francba.. Akik meg táncoltak 2-en meg 3-an voltak, de azok szinte csak egymással voltak elfoglalva.

Aztán már annyira elment a kedvem, hogy oda se mentem, meg agyaltam közben, hogy egyáltalán érdemes e odatáncolni hozzájuk és becsatlakozni, vagy felejtős? Habár ahogy szemrevételeztem a helyzetet, hamarabb összejönne utcán meg buszmegállóban randit összehozni mint ott..



2021. szept. 26. 22:34
 1/10 A kérdező kommentje:

*Akik látszólag egyedül és barátnőkkel voltak

Bocs az elírásért.

2021. szept. 26. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem előbb hívd meg piákra őket, ha leitatod őket tuti rázni fogják a bulájukat veled, sőt még szobára is mehettek aztán, de velem volt, hogy a buliban kapott le egy csaj.
2021. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Oké... a diszkó ilyen. Mindig is ilyen volt... lénycsoportokat nem lehet megbontani, max becsatlakozni lehet. Tehát ők nem pasini mentek oda, hanem egymással szórakozni. Nem nyitottak az ismerkedésre, így olyan helyzetet kell teremtened, amiben nyitottá válnak.


Szóval elsősorban olyan lányokhoz menj oda, akik egyedül vannak. Ők nagyobb valószínűséggel mentek pasizni. Na ilyen lány nem lesz...

2021. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
vagy egyszerűen öltözz bankkártyának ! Mint a mágnes...
2021. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, max azt mondják, bocsi nem... de szerintem még nincs abban semmi.
2021. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Életemben 2-3 csajt találtam magamnak discoba, és olyan 5-6 ot simán elb..ztam.


Amúgy hatalmas k..va volt az összes, szóval én megfogadtam hogy többet nem csajozok buliba.


Jobban jársz ha mondjuk suliba/melóba találsz valakit.

2021. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja érthető, amúgy se vagyok nagy bulizós. Meg az ilyen kirúzsozott, kirívó party pcsákhoz eleve oda se mentem, mert felesleges. Piát meg tuti nem fizetnék nekik elsőre, max ha kiérdemlik.
2021. szept. 26. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Haha de szanalmasak vagytok visszautasitanak rögtön rib.ancok meg minden de azért rarepultok 🥴
2021. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedésedből megtapasztaltad, hogy semmi nem jött össze. Ha odamentél volna a táncolókhoz és megkérdezted volna, hogy beszállhatsz-e, akkor megtudtad volna mi a válaszuk.

Ezek után azt tedd, hogy légy bátrabb.

2021. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda sem mentél a táncolókhoz, egy italt sem vagy hajlandó fizetni.. Sokat nem tettél az ügyhöz! :D
2021. szept. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!