Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertett ezalatt?

Figyelt kérdés

Segitseget kertem az egyik osztalytarsamtol a házi kapcsan(nem vagyunk baratok, nem beszeltunk eddig sokat), mivel o volt kb az egyetlen aki meg tudta oldani, elmagyarazta és irta ezutan, hogy ha lesz majd meg kerdesem, akkor nyugodtan irjak neki.

Erre írtam, hogy ha mar igy felajanlotta akkor majd irok ha kell valami

Erre azt volt a valasza, hogy 'csak nyugodtan, hasznald ki a lehetosegeidet'

Tudom hogy hulyeseg és lehet csak tulgondolom, mert bejon a srac, de az elmult 1 napban azon gondolkodtam hogy most ezen mit ertett. Ha azt irta volna hogy 'hasznald ki a lehetoseget' akkor ertenem hogy arra gondol hogy azt hasznaljam ki hogy irhatok neki(bar meg az is egy kicsit fura lenne szerintem) de így a tobbesszammal nem értem és nagyon zavar


2021. okt. 13. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt értette, hogy nyugodtan kérj tőle segítséget.
2021. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi :d akkor írtam volna ezt ha azt akarom, hogy észre vedd kicsit magad.
2021. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy értve vegyem észre magam?
2021. okt. 13. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges ilyeneken agyalnod, mivel se te, sem más nem gondolatolvasó. Ez és ennyi alapján nem értett alatta semmit, csak írta. Elképesztően túlgondolod
2021. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy többet jelentene, de bármi megeshet. Beszélgess vele, hátha úgy többet tudhatsz meg.:D
2021. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is azt jelenti, ha valami kérdésed van a leckével kapcsolatban, akkor írj.

Találj ki valamit, hogy nem érted és irj neki :)

2021. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ő ezek szerint érti, arra értette hogy nyugodtan kérj tőle segítséget. Nem gondolnék mögöttes tartalomra.
2021. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz még időnként (de nem kell naponta) tőle ezt-azt. Lehetőleg legyetek gyakran együtt, aztán meglátod mivé fejlődik. Az is lehet, hogy bátortalan és így akarhat barátot szerezni. Hagyj szabad folyást az eseményeknek, amíg nem találod aggasztóknak.
2021. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!