Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bejöjjek a lánynak?

Figyelt kérdés

Egy szinten lakunk a kollégiumban. Szeptember óta ismerjük egymást, mindketten most vagyunk elsőévesek (ő 19/l én 20/f).

Már régebben felfigyeltem rá, de csak 2 hete kezdett el igazán érdekelni.

Az egyik szobatársával jóban vagyok, tehát többször voltam már náluk és őt is bevontuk a beszélgetésbe.

4 szemközt még csak kétszer beszélgettünk (kb 1 óra alkalmanként), viszont azt vettem észre, hogy amikor beszélgetünk, teljesen semlegesen tekint rám, akármi a téma.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám azt elérni, hogy énis bejöjjek neki és ne legyen egyoldalú a dolog.

Már mindenről próbáltam beszélni, ami számára fontosabb, láttam, hogy örül, ha megkérdezem, de felém nem mutat érdeklődést (mindig csak én kérdezek).

Randira egyenlőre nem szeretném hívni, csak a fenti dolgot szeretném elérni. Nem szeretném elkapkodni a dolgokat.

A kérdést azért írom ki, mert nagyon régen adott nekem az élet olyan lehetőséget, hogy ilyen közel kerülhetnék egy lányhoz és szeretném, ha összejönne a dolog.

Bocsánat, hogy hosszú lett, meg egy kicsit összeszedetlen. Ez a kevés alvás eredménye.

Mindenesetre a hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 15. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha nem vagy az ő "esete",ízlése akkor sehogy.nem kell azonnal egy hivatalos randira hívni,csak hívd el mondjuk egy ebédre amikor éppen alkalmas is.(például pont dél van,te is oda mennél,ő is,akkor ugyebár miért mennél egyedül..)


Barátságnak indul többnyire az amiből lesz is valami,hiszen ha valaki külsejében nem találsz semmi vonzót rövidtávon a személyisége hosszú távon ha megismered még lehet az.

2021. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Beszélgess vele többet, hátha kialakul benne valamit. Illetve finoman utalj rá, hogy ő bejön neked, hátha csak nem mer lépni.:)
2021. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne tolakodj feléje, de igyekezz tartani a kapcsolatot vele.
2021. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Az esetleg jó ötlet lenne, ha beavatnám a szobatársát is a dologba?

2021. okt. 15. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Próba - szerencse. Kétesélyes...
2021. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
2 esélyes kb vagy a küldős vagy a személyiséged nem elég megnyerő neki. Utolag is ki lehet váltani mondjuk vonzalmat ha tudod hogy kell, de ha már külsőre nemjössz be neki akkor onnan már lehetetlen visszajönni
2021. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
A szobatárs beavatási nem jó! Lehet szétkürtöli, azt gondolom nem akarod. De bárhogy is döntesz jó lesz. És az élet az élet. Nem te mondod meg hogy mi hogy legyen a párkapcsolatban, a sors dönti el. Ha nem is ebben a lány képében akkor egy másikéban rád fog találni a szerelem
2021. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nevettesd meg! Beszélgess vele minél többet, de ne tolakvóan!
2021. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!