Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ez kell a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez kell a lányoknak?

Figyelt kérdés

Semmibe veszik az udvarias, kulturált srácokat, az olyanokat mint az egyik paraszt ismerősömet, meg körberajongják. Nagypofájú, beszól mindenkinek, bűzlik a cigitől mindig, iskolában már intőt kapott, szegény lányokat a hátuk mögött elmondja mindenfélének, lenézi őket, bár mikor velük beszél akkor szerintem eljátssza az úriembert, de aki ismeri annak egyértelmű lenne, hogy hazudik.

Mi akik meg normálisan viselkedünk, szinte észre se vesznek, főleg mellette, vagy lekoptatnak 2 mondattal, pedig annyira jóképűnek sem mondanám, bár biztos van benne valami ami megfogja ezeket a lányokat. Ja és azt sem lehet mondani, hogy primitív meg hasonszőrű lányok, mert vannak köztük értelmesek, egyik sem ilyen lezüllött.



2021. okt. 16. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Sikerre Hangolva csatorna elmagyarázza. Üdv : "Egy Jófiú szintén"
2021. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát, két féle lány van.

A rendes, és a nem rendes.

A rendes lányoknak bejönnek a rendes fiúk.

A nem rendeseknek pedig a nem rendesek.

Ez így működik 🤷

2021. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%

Napi nice guy kérdése is megvolt.


Amúgy meg azért, mert "érdekes", népszerű a srác. A bunkóság mindig negatív tulajdonság, csak ilyenkor a lányok hajlandóak elnézni neki, mert a fiú bevállalós, sokat mutat magából, jól manipulál.


Te mit sugárzol a lányok felé? Ha csak egy szürke senki vagy kívülről, akkor belül lehetsz a legjobb lelkű főnyeremény, nem fognak felfigyelni rád.

2021. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
19 éves vagyok, alig ittam még alkoholt, sosem cigiztem, sosem drogoztam, sosem voltam nagyarcú, kis túlzással 50 kiló vagyok, átlagos az arcom, de volt már 3 barátnőm, 3 remek kapcsolatom. Nem az kell a lányoknak, amit leírtál. A lányoknak egy érdekes ember kell, aki mellett nem lehet unatkozni. Valakinek a bunkóskodás jelenti a különlegességet, viszont egyrészt ez mutatja a lány személyiségét is, másrészt hosszútávon nem kifizetődő a bunkóskodás.:D
2021. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Mint lány elmondhatom, hogy valóban létező jelenség az, amit leírtál. Általában ahogyan a körülöttem lévőkön, valamint a múltbeli énemen tapasztaltam a bökkenő ott van, hogy képesek vagyunk elhinni, velünk bizony más lesz és mi képesek vagyunk megváltoztatni őt, esetleg néhány kedves szóért bármit odaadnánk, főleg azért, mert tudjuk hogyan viselkedik általánosan az emberekkel. Persze biztos vannak kivételek, valamint ez nem egy szabályszerűség, viszont én ezt tapasztaltam a környezetemen (meg sajnos a múltban magamon is, azóta már valamelyest változtam).


Természetesen közrejátszhatnak azok is, amiket előttem írtak, ez teljesen személy és élethelyzet függő.

2021. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Unalmasok vagytok azért.

A legnépszerűbb az izgalmas jófiú

2021. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Kb annyit irtál le hogy a lányok nem csipik a jófiukat és miért mindig a rosszfúkra mennek. Ez általában az vonza őket amik negatív kontexusba vannak használva hogy egoista és önző, de az egoizmust általába mindig az önbizalommal azonosítják az önbizalom meg mindig szexi. Másik az önző ami abban a kontextusban pozitiv hogy egy "rosszfiunak" nem azon mulik az önbecsülése és minden boldogsága hogy most hány lány ir neki vissza fb-on. Megvan a maga élete ami nem árt ha izgalmas is ami +ba vonzó a lányoknak, maga ez a mentalitás hogy nem 1 lányon mulik minden hanem általában több csajjal is kavar/ valamilyen kapcsolatban van ezért jobban el tudja magát engedni, ki meri fejezni magát anélkül hogy a csaj reakcióját stresszelne, ezér övék általában a több csaj + a lányoknál még van 1 olyan vonzalmi faktor is hogy "social proof" mint kb hogy ha szingli vagy senki rád se néz de ha kapcsolatban egyből mindenkinek te kellessz. Lányoknak is imponál az ha téged sok főleg jólkinéző csaj vesz körbe/jössz be nekik mert az nekik is bizonyitja hogy ennek nagyon is megvoltak az okai. Röviden tömören
2021. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Sokféle oldalról meg lehet közelíteni a kérdést. Én az evolúciós elméletet választom. Minél magasabb egy férfi tesztoszteron szintje, annál valószínűbb, hogy az érett lányok között talál partnert. Viszont a tesztoszeron szinttel együtt nő az agresszív viselkedés szintje is. Ezért sokszor sajnos a kettő együtt jár és mégis a lányok inkább választják a magas tesztoszteron szintet, mert ösztönösen ahhoz vonzódnak. Ez nem egy olyan dolog, amire pszichésen hatni lehet sajnos. Ez a természetes kiválasztódás. Az alacsony tesztoszteron szintű férfiakhoz azért nem vonzódnak annyira, mert kevésbé valószínű, hogy vele erős utódokat tudnak nemzeni. A túlélésből fakad a tesztoszteron szinthez kötődő vonzalom. Régen az élte túl, aki minél agresszívabb volt és legyőzte a vadakat. Ez maradt meg ebből a korból.
2021. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Unalmasak es nem ferfiasak altalaba meg visszahuzodok. A legtobb csaj a rosszfiukra bukik ezvan
2021. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Visszahúzódó, kultúrált srácként sosem volt gondom a csajozással. Az intelligens lány ismerőseim pedig egyenesen hánynak az ilyen "rosszfiúktól", úgyhogy fogalmam sincs, hogy te miért tapasztaltál mást.
2021. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!