Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változtak ilyen irányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtak ilyen irányba a lányok?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben a kérdést, mielőtt bárki a férfiakkal jönne, szerintem okkal lettek ilyenek mert ha megnézitek az askfm-es korszak után lettek rosszabbak a fiúk ahol a lányok kezdték a r1b4nckodást...

Nos a mai lányoknak 15-24 milyen jogon vannak olyan elvárásaik, hogy pénz, extra külső, jó autó stb? Mivel semmit nem tudnak felmutatni kb? Ne jöjjön senki az anyagi biztonsággal, mert ilyen korban nem is értem miért beszélnénk ilyenről? Bármilyen közösségi oldalra felmegyek csak ezt látom. Nem igaz, hogy egy férfi csak akkor van értékelve amikor feltud valamit mutatni. Olyan könnyű bemenni a palotába, de felépíteni már szájhúzós történet... Hozzáteszem én nő vagyok (26) és a párommal amikor 3 éve megismerkedtünk se háza se autója csak munkája volt nekem már volt mind2 (a házat örököltem, nem felvágásból írtam csak tényként). Olyat is hallottam, hogy valakivel azért szakítottak mert nincs autója meg jogosítványa és 19 éves volt? Hát miről beszélünk? Nagyon rossz irányba megyünk el. A férfiak pedig nagyon jól teszik, hogy nem veszik ezeket a nőket komolyan. Azzal is lehet jönni, hogy nem minden nő ilyen, de 80%-uk fixen ilyen és ezáltal a többi 20% senkit nem fog érdekelni, mert elveszik a férfiak kedvét teljesen... Ne kelljen már egy fiatalabb fiúnak/férfinek sz.r.ul érezni-e magát mert nem gazdag, vagy 150kg tömény izom könyörgöm... Ami tiktokon, instán facen megy az förtelem.. Mintha a rosszl.nyokon lennék. Aztán megy a csodálkozás, hogy kapják a d1ckp1cet stb meg lerib.nc0zzák... Valóban nem jó dolog a d1ckpic (esetleg meg3rőszak0lás stb) de, ha egy perverz f4sz fejével is gondolkozunk, akkor nyilván az lesz zakl4tva meg3rőszakolv4, aki mutogatja magát/ lengén öltözik mint egy k$rv4, nem az akin egy tonna ruha van. És nem szabályozni akarok senkit, mert ki lennék én de nem igaz, hogy nem látják a lányok, hogy tárgyként viselkednek.. Nem véletlen, hogy férfiak irányítanak kb mindent, cégek stb (igen tudom van 0,2% kivétel xddd) Ébresztő emberek haló attól nem lesztek értékesek, hogy kirakjátok a m3lleteket, meg a pasitok pénzes.. És nem azt mondom, hogy mindenki lúz3r3kkel jöjjön össze, de azért gondolkozzunk már el egy kicsit. Mindenki tudja miről beszélek, ellenérv ami releváns nem igen fog érkezni szerintem.. Tisztelet a kivételnek!



2021. okt. 23. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jó kis ted talk volt, komolyan.
2021. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"A férfiak pedig nagyon jól teszik, hogy nem veszik ezeket a nőket komolyan."


Csak nem ez a helyzet, és a kérdésedre is ilyen egyszerű a válasz: mert megtehetik. Ha az egyiknek nem tetszenek a feltételek, majd a másik több ezerből, aki sorban áll, lesz finoman szólva jó pár akinek igen.


Jó irány? Nem, de ez az oka.

2021. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó ez az irány. Pont a pénzéhes nőknek köszönhetem, hogy dagi nő létemre van egy csodálatos férjem, aki megbecsül, mert nem a pénzt nézem.
2021. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért? Mert megtehetik. Egyéb kérdés?
2021. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy kb minden nap látni egy ilyen elégedetlenkedő kérdést,továbbra sem minden lány pénzéhes vagy ribizli. De ma mindenki kimutathatja a foga fehérjét, mert mindenből a legjobb van egyfolytában a képedbe tolva,ott a csábítás érzékelése rendesen. De ez van, most sincs egyensúlyban a nemek viszonya, ki tudja később mi várható..
2021. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Ilyen világot élünk, ennyi az egész. A külső a lényeg a legtöbb embernek, a belsőt leszarják utána meg megy a sírás-rívás hogy dobták az illetőt és jön telefosni a gyakorit, hogy miért meg ez hogy történhetett meg vele.... Amúgy kedves utolsó, a kérdező írta, hogy tisztelet a kivételnek, nem minden csaj pénzéhes meg ribizlibokor.. Igen én is írom, hogy tisztelet a kivételnek persze mert vannak akik nem olyanok.
2021. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Jajaj. Feminista énem most leütne
2021. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Majd 40 évesen gyere ide vissza, amikor a ferjed aki a hatadon mászva épitette a karrierjet, valaskor meg mindent a cegbe mentett, lecserel majd ilyen 20 eves segge melle instapicsara.
2021. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SlimShady válasza:
100%
Azért ilyenek a nőt meg a férfiak meg kb az emberek 90%-a mert ezt kapják a Médiából.. Mindenhonnan csak a szenny dől...
2021. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden megfoglalmazva: Értékrendi válság van, és kevés a hiteles szülő. Youtube-n fenn van Lilunak egy videója, akinek épp Csernus a vendége, ő a videó utolsó pár percében nagyon jól megfogalmazza, mi a helyzet (Liluland Csernus -> így keressetek rá YTn, ha érdekel)
2021. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!