Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tavasszal használtam a Faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavasszal használtam a Facebook társkeresőjét, töröltem magam, most meg nem látom?

Figyelt kérdés
Használtam egy darabig, de utána felidegesített, így inkább töröltem a profilom. Most megint mrgpróbálnám, de most meg nem látom a Facebookon belül sehol... Valami tipp?
2021. nov. 8. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ez komoly?

Nem látod, mert törölted magad.

2021. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook keresőjébe írd be hogy facebook dating és kidobja, vagy a menübe is megtalálod. Vagy még egyszerűbb beírod google-be.
2021. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Azért mert törlöm magam, nem azt jelenti, hogy még az alkalmazáson a menüpont is eltűnik... Ez a bajom...


#2 Teljesen mindegy, mit írok be, nem látja... Nem értem...

2021. nov. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!