Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megkérdezhetem, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezhetem, nektek hogyan sikerült fiatal korotokban megismerkedni egy hosszabb kapcsolatra vágyó lánnyal?(hosszabb kapcsolat az én koromban olyan jó 8 hónapnak számít) 16/F

Figyelt kérdés
Buliban próbáltam már, de abból csak ilyen 1-2 hónapos valamik szoktak kialakulni(és ezek sem annyi odaadással). Csak úgy messengeren vagy instán valakire ráírni számomra kissé fura(bár még nem próbáltam). Milyen tanácsot tudnátok ezzel kapcsolatban írni?

2021. nov. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Kedvencem első #-ed szex😂😂

Amúgy jó az amit csinálsz, csak még nem találtad meg az igazit akkor. Van merszed élőben ismerkedni, amivel ne hagyj fel. El jön majd az igazi! 😉

2021. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem létezik igazi, főleg nem tiniként. Sajnos el kell fogadni hogy megváltoztak a kapcsolatok, ez a pár hónapos együttlét az átlagos. Te már ebben is kiemelkedő vagy, mert manapság sokan 20-25 éves korukig sem tudnak a másik nemmel együtt lenni.


Mivel mást nem tudsz irányítani, azaz nincs hatásod arra hogy ő meddig akarja a kapcsolatot, ezért nem tudsz tenni sokat. Próbálj ne buliban ismerkedni, a net sem valami jó irány, inkább haveri társaságok, baráti közösségek amik jók lehetnek (ismerősök ismerősei, haverok rokonai, régi vagy jelenlegi osztálytársai, stb.).


16 éves vagy, előtted még az élet. Nem kell remegni emiatt.

2021. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy sikerült, hogy nagyon mély bizalmi kapcsolatba kerültem a lánnyal, emiatt erős lett a kötelék is közöttünk. Viszont ez a taktika abból a szempontból nem jó, hogy könnyen friendzone-ba csúszhatsz.
2021. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először 18 évesen sikerült, egy 16 éves lánnyal. Színjátszó csoportba jártunk mindketten és egy idő után elkezdtünk a színjátszón kívül is találkozgatni. 2 évig tartott, bár az utolsó félévre már elmúlt a vonzalom, sokat veszekedtünk. Sokat tanultam abból a kapcsolatból.
2021. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőhöz még:

Én azt javaslom, hogy keress valamilyen közösséget, ahol sok lány van.

Nekem több barátnőm is volt színjátszó és táncos csoportokból. A közösség a lényeg, hogy úgy érezd, hogy tartozol valahova. Akkor természetes úton jönnek majd a lehetőségek.

2021. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a hashtagek csak azért ilyenek hogy sok ember rátalájon, a kérdésre xD

Egyébként köszi a segítséget urak!

2021. nov. 22. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!