Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket is jelölnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is jelölnek be különféle lányok Snapchat-en? Többi lent.

Figyelt kérdés
Akik meztelen fotókat küldözgetnek, meg szexet akarnak. Ti mit csináltok ezekkel?

2021. dec. 22. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem srác vagyok, de szerintem az a logikus, ha már nem is jelölök olyat vissza, akit nem ismerek :D

Vagy ezt csak én gondolom így? :D

2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te egy ritka kivétel vagy.
2021. dec. 22. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi ilyen, még a full kamu virusos gépi profilok se jelölnek be...
2021. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezek szerint akkor ezek valódi lányok? Mert elég élethű és egyrdi képeket küldenek. 😄
2021. dec. 22. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Valódi lányok, akik vírust küldenek.
2021. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De miért?
2021. dec. 22. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Valamilyen módon hasznuk származik belőle. Egy jó csajjal könnyű vírusokat terjeszteni, mert sokan tényleg rákattintanak.
2021. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kettő opció. Vagy valós lány szukás mint a fiúk kanosak. Gondolom tudod ,hogy sok fiú küld kéretlen farok képeket. Ők miért csinálják? Na a lányok is pont azért csinálják. A másik opció meg,hogy vírusos linkeket küldenek,hogy ellopják az adataid stb.
2021. dec. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire fake profilok - amiket gyakran cyber bűnözők irányítanak - csinálnak ilyet. Mit lehet tenni ezekkel? Ignorálni ;)
2021. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!