Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hit... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kiszemeltemről megtudtam, hogy mágiákban (is) hisz. A baj csak annyi, hogy én könnyesre tudnám röhögni magam az ilyen marhaságoktól, ugyanakkor megbántani sem szeretném őt, ha esetleg erre terelődne a szó. Szerintetek mi lenne a legjobb döntés?

17L, én 19F



2021. dec. 25. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Majd rád tesz valami cigány átkot, akkor már nem fogsz ennyire röhögni.
2021. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Ha nem tiszteled azt, amire számára fontos, akkor ez nem fog összejönni.
2021. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
..ami számára fontos..
2021. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát,személyes dolog miben hisz..

Ez olyan mint az vallás,most nem mondhatod hogy pl:Budhitmuzról térülkön át az kereszténységre...

Vagy mondhatnád hivőként az nem hivőnek hogy hiddjen..

1-ső

Még ki tudja,még sámánokhoz elmegy,és elátkozja az egész családfát :DDD

2021. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és kellemes ünnepeket!:)

#1 Mágiák nem léteznek...

2021. dec. 25. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szeretnéd őt megbántani, akkor ne bántsd meg. Szimplán annyit mondj, hogy te személy szerint annyira nem hiszel az ilyenekben. Viszont ne kezd el mondani neki, hogy mekkora baromság az, amiben ő hisz.
2021. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nálam kizáró ok, ha valaki ilyen ostobaságokban hisz. Én tuti nem ismerkednék vele tovább. Te tudod hogy te ezt tolerálod e
2021. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem elvakultan hisz mindenben meg horoszkópot búj, jósoltat stb, akkor ez pontosan miben is befolyásolja a te életedet?
2021. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Tizenhét évesen nem hiszem hogy olyan nagyon komoly, majd kinövi, remélem. Én ennyi idősen sátánista akartam lenni.
2021. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha tudnád hogy mennyire igaz amiben hisz😂😂 Amugy ha ilyen miatt offolnád akkor jobban jár ha megteszed.
2021. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!