Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság csak így ráírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság csak így ráírni valakire?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki valamiért nagyon megfogott, nemtudom mi miatt.

Párszor láttam élőben, mivel korábban én is jártam abba a suliba ahol most ő tanul.

Viszont apró bökkenő, hogy nem ismer engem, fb-n ismerősök vagyunk, bár nem emlékszem, hogy ki jelölt kit.

Attól tartok elég nagy parasztság lenne csak úgy ráírni full ismeretlenként, nincs is túl sok önbizalmam, úgyhogy egyelőre nemtudom mi legyen.

Alapból azt sem tudom, hogyan írhatnék rá, vagy hogy mit kellene írnom.

Szerintetek megér egy próbát vagy ez így felejtős?



2022. jan. 7. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szedd már össze a töködet öcsém! Ha te ilyen kis nyápic gyerek vagy, ne aggódjál, megteszi majd más fiú, aki töled okosabb, helyesebb és bátrabb! Férfiatlan ez a töketlenség öcsém! Szedd már össze magad More!


Figyelj irj rá nyugodtam vmi kamu ürüggyel fogtad?! Pl Szia! Neked sikerult megcsianln i a matekházit? (vagy amit feladtak)

Utana visszair és utana mar beindul a tema kerdezd meg, hoyg amugy hogy telik az este, próbálj érdekesnek tűnni a szemében. aztan eldumáltok, figyeld a reakciókat, hoyg csak azert ir vissza , mert ugy érzi h kell, vagy amugy is kedvel!


Szedd össze a tököd, te vezesd a témat és legyél batrabb! ha meg enm jon ossze irjal ra a kovetkezo csajra! Mindaddig, még össze nem szedsz valakit drága testvérem! Sok Sikert Kistöki!

2022. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogy írsz rá. Ha normálisan teszed, akkor nem bunkóság.:)
2022. jan. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szét adom az 1-es szavait! egyszer élünk, csapasd neki a szelet! 🙏 ha meg süllyed a hajó, keress másikat.
2022. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose szabad elvesztegetni egy ilyen lehetőséget.


Szabad a pálya? Szabad.


Mi akadályoz? Semmi.


Legrosszabb esetben nem ír vissza, de vissza fog, ha nem egy "sziamizuval" kezdesz neki a beszélgetésnek, legyen mindig önbizalmad, mutatkozz neki érdekesnek, és mindig add magad.

2022. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak kicsit gondolt át mitől is félsz te igazán.

Mi a legroszabb dolog ami történhet akkor ha ráirsz?

Visszautásit, persze. Attól te még nem leszel se több se kevesebb mer 1 lány visszautasitott a sok milliárd csajból akik a világon vannak. Attól te még ugyanugy felkelsz reggel, lesz mit enned, innod, lesznek barátaid és más emberek akik szeretnek.

Mi történik ha nem szólitod le/irsz neki. Talán a barátnőd lett volna, talán a feleséged, talán csak eldumáltatok volna de pozitiv élményekkel távoztatok volna mindketten, de te esélyt se adsz magadnak akkor ő hogy adjon neked?

Csak határozd el melyik a félelmetesebb? a visszautasitás vagy az önmarcangoló megbánás hogy akár valami szépet is ki tudtál volna hozni belőle de még ráirni is punci voltál

2022. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj rá hogy szia hogy vagy aztán max nem ír vissza
2022. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1

“Szia! Neked sikerult megcsianln i a matekházit?“

Ha válaszol, pl ezt: szia! Milyen matek házit?

Akkor erre mit írjak?

Heelp pls 🥺🙏

F

2022. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy hasonló helyzetben ráírtam a lányra. Évfolyamtársak (de nem osztálytársak) voltunk, és egy fakultációra jártunk. Informatika fakton mindig dícsérte a tanár, úgyhogy az egyik feladattal kapcsolatban segítséget kérte tőle. Nagy pofáraesés lett a vége, még azt is tagadta, hogy járt a faktra. ... de legalább onnantól tudtam, hogy esélyem sincs nála.


21F

2022. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!