Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem vannak ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen érzéseim az internetes társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

November 2 óta társkeresőzök. 18 éves lány vagyok, mozgássérült, de nekem valahogy nem tetszik ez a párkereső módszer.

Nem kérnék privátokat, ha lehet....



2022. jan. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem tetszik egyáltalán nem találtam még ott senkit magamnak, de őszintén nem is onnan akarok...én eddig az összes csajomat először élőben ismertem meg, utána beszéltünk interneten.
2022. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Elég undorító szerintem is és még sokan gondolják így.
2022. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elképzelés szerintem nem lenne rossz, viszont a közösség, a felhasználók azzá tették. A legtöbben egyéjszakást szeretnének, nagy szerencse kell, hogy normális társat találj.
2022. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomat neten ismertem meg, igaz nem társkeresőn, hanem itt a gyk-n. Szóval van akinek bejön :)
2022. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te korodban nagyon kevés az olyan, aki komolyan társkeresőzik, úgyhogy megértem, ha nem tetszik a dolog. Szerintem ilyesmivel (egyelőre) nem érdemes vesződni.
2022. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!