Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hamar adja fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar adja fel egy fiú a bókolást,illetve ha nem szeretne már ismerkedni a lánnyal,annak milyen jeleit láthatjuk?

Figyelt kérdés
Egy fiúval pár napja beszélgetünk.Mivel ritkán beszélünk,felhoztam erre a figyelmét,hogy szeretne-e többet de erre nem válaszol,azóta se írt semmit,miért?

2022. jan. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé emberfüggő.Ismerek olyat aki fél évig bókolt a lánynak míg össze jöttek,és olyat is aki 1 hét után feladta és más lány után nézett.

Helyzetedbe lehet elfoglalt vagy csak szimplán nem ragadtad meg a figyelmét/rád unt.Elég sok oka lehet.

2022. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbszer ír, rövidek a válaszai, nem dob fel új témákat, nem kérdez. Ezek arra utalnak, ha nem szívesen beszélget.

Sok oka lehet, hogy miért nem írt azóta. Lehet elfoglalt, még nem látta, gondolkodik a válaszán, megijedt, húzza az agyad, stb... Ha gyors választ szeretnél írj neki még valamit, és ha arra sem reagál, hagyd a fenébe.

2022. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Pár napja beszélgettel, de szóvá tetted, hogy ritkán?

Csak én nem értem?

2022. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3# én is furcsállom
2022. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,én még várok,hisz ez ma történt,és azt mondta fáradt,hátha holnap változik a helyzet
2022. jan. 14. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!