Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor szimpatikus valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szimpatikus valaki instán vagy facebookon, milyen szöveggel szoktatok ráírni, amire válasz is szokott érkezni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam idegeneknek írkálni legyen akármilyen jó csaj. Legfeljebb ha már futólag találkoztunk valahol, de nincs egyértelmű ismeretség, hogy bejelöljem.
2022. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
A nyitás igazából mindegy, de valami olyan kell ami felkelti a fantáziáját/érdeklődését amit a legjobban ugy lehet ha a csajrol mondassz valamit kijelentő módban, akkor max lecsekkol és ha bejössz neki vagy unatkozik esetleg talán visszair
2022. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát én teljesen idegenre nem szoktam rá írni.

Ha valakivel összefutottunk, úgy hogy egymás szemébe néztünk, vagy mosolyogtunk, akkor szoktam.

2022. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Neked inkább tinder, vagy társkereső oldal kéne.

Facebookon ne zaklasd ismeretlenül

2022. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

✅ Ha tudod, hogy mikor van a szüli napja, vagy a név napja , akkor előtte !

✅ SOKKAL előtte !

✅ Küldj egy meme képet, vagy GIF-et - hogy : "már csak 3 nap van hátra a nagy napig"

✅ Aztán jöhet a következő GIF - már csak 2 napot kell aludni :3

✅ A face-en mindenki akkor ír,mikor a face éppen jelzi,hogy ma van az x nap..

✅ De az hogy valaki 3 nappal előtte írjon - az RITKA !

✅ A legjobb ha ANONYM accounton csinálod, egy TITOKZATOS profilon - teli romantikus/érdekes/kíváncsiságot felkeltő képekkel.

✅ Vajon ki lehet az aki 3 nappal előtte felköszönt engem ? És elkezdtek beszélget :)

✅ Aztán a többi a fantáziádra van bízva, hogy mit hozol ki belőle ;)

2022. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

✅ Természetesen az ANONYM fb profil neve legyen figyelem felkeltő;

✅ A fb profil neve : Boldog szülinapot "Noémi"

✅ Háttérnek meg egy visszaszámláló

✅ A NŐK KÍVÁNCSIAK ! EZT KELL KIHASZNÁLNI ! CSAK ÍGY TUDOD ŐKET MEGFOGNI

2022. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányként azt mondom, hogy ha nem nézel ki igényesen, és ha nincs egy olyan jó humorú szöveget, ami egyedi (nem egy betanult, hülye szöveg, most komolyan), csak akkor írok vissza. Pasik, tényleg azt hiszitek, hogy egy klisés szöveggel, amit kb. bármelyik lánynak leírhattok, érdekli a normális csajokat, akiknek minden ujjára jut egy srác? Elárulom, nem.
2022. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. Ennyi erővel lehetne egy pedofil is...
2022. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!