Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindjárt 20 éves leszek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt 20 éves leszek és még mindig nem volt senkim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, biszexuális. Lassan 20 leszek. És még mindig nem volt senkim. A környezetemben egyre több embernek van/volt kapcsolata, lassan már csak nekem nem.

Kezdem azt érezni, hogy kifutok az időből. Minden egyes nappal egyre csökken annak az esélye, hogy valaha lesz valakim (nincs tapasztalat -> nem tudom a kiszemeltem igényeit olyan szinten kiszolgálni, mint az, akinek van -> el leszek utasítva -> egy idő után már elég ha a kiszemeltem megtudja, hogy még nem volt senkim és utána kérdés nélkül azonnal otthagy).

Ezért is szeretném, hogy végre én is megtapasztaljam ezeket a dolgokat. Milyen érzés szeretni/szeretve lenni. Természetesen szűz vagyok, sőt még csókolózni sem csókolóztam. Bár ezen a ponton megemlítem, hogy ha nagyon akartam volna, akkor már tudtam volna szexelni, ugyanis pár meleg/bi srác már hívott alkalmizni társkeresőn, de én ezeket következetesen elutasítottam, mert mindenképp kapcsolatban szeretném az elsőt. Ugyanakkor néha már úgy gondolom, hogy jobb lenne hagyni az "elveimet" és belemenni egy ilyenbe. Normális kapcsolatom ugyanúgy nem lenne, de legalább tapasztalatot szereznék valamennyit.

Egyébként ismerkedni is próbáltam, lányokkal is, fiúkkal is, de azokból rendre csak elutasítás lett, az esetek 100%-ában. Úgy igazán csak a "kalandoroknak" kellettem, meg az időseknek.

Nagyon szeretnék egy értelmes kapcsolatot egy korombelivel, de nagyon nem akar összejönni. Van esélyem ilyenre? Ha igen, akkor mit kellene tennem?



2022. jan. 23. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fhú hát akár hiszed akár nem, de majdnem szóról szóra ugyanez a helyzet velem is. Talán annyi a különbség, hogy én nem biszey vagyok, hanem meleg.

De én is 19 vagyok, nekem sincs még semmilyen tapasztalatom és alkalmikra engem is akartak hívogatni.


Szerintem nagyon fontos, hogy ne dobd el az elveidet és ne add be a derekad csupán a tapasztalatért. Én is kapcsolatban szeretném az elsőt, olyannal, akit ismerek, akiben megbízom és akit szeretek.


Szerintem mindenképpen van esélyed ilyenre, de türelem kell hozzá. Én is türelmes vagyok és kezdenek alakulni a dolgok. Bár még messze vagyok a célomtól.


Sok problémát okoz nekem a távolság, de aki keres az talál.

Akiknek én elmondtam ugyanezeket, megnyugtattak, hogy nem maradtam le semmiről. Ők is csak később taláktak igazi párt maguknak.


Úgyhogy sok sikert! Értelmesnek és intelligensnek tűnsz, sokaknak ez többet ér.

(Persze vannak, akik inkább a külsőre mennek rá, nem tudom ilyen téren mi a helyzet veled, de ha nincsen ezzel sem probléma, akkor próbálkozz tovább és egyszer sikerülni fog!)


19/p

2022. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy keresd meg a Szimpozion Egyesületet. Ott vannak összejövetelek hasonló srácoknak/lányoknak.
2022. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát fiúk, most egy kicsit visszaadtátok a fiatalokba vetett hitemet. Köszönöm nektek! :) Nagyon örülök neki, hogy így gondolkodtok! Örülök neki, hogy vannak még ilyen fiatalok! Ezek szerint nincs még veszve minden. Van még remény a mai fiatalságban. :)

Én 21 éves koromban ismertem meg az első srácot. Ugyanígy gondolkodtam (vagy gondolkodom még most is), mint ti. Tartós kapcsolatot kerestem mindig is, és nem akartam rögtön az összes fiúval összefeküdni, akit az utamba sodort az élet. Vártam a nagy Ő-re. Persze voltak olyanok, akik kihasználták ezt a helyzetet, szépeket mondtak, ámítottak, szépeket ígértek... - aztán másnap leléptek. Voltak nagy csalódások, de higgyétek el, MEGÉRI KITARTANI az elveitek mellett!!! ;) Tudom, hogy nagyon nehéz ez most nektek, mert én is ugyanezen mentem keresztül. Az ember vágyik valakire, vágyik egy megértő, szerető társra, akit átölelhet, megpuszilhat, akivel megvitathatja az élet nehéz dolgait. És amíg körülötte minden más srác ezerrel csajozik és gondtalanul éli vígan az éltét, addig a ti helyzetetek egy picit nehezebb, speciálisabb helyzet, picit több körültekintést és óvatosságot igényel. De ne adjátok fel!!! =) 19-20 évesen MÉG EGYÁLTALÁN NEM VAGYTOK LEKÉSVE SEMMIRŐL! :) Lehet, hogy nem 16-17-18 évesen lesz először párkapcsolatotok, mint a többi korotokbeli srácnak és lánynak, lehet, hogy egy picit később szereztek majd tapasztalatot, mint a többiek (ez már biztos :)), de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy emiatt hátrányba kerültök bármilyen szempontból is másokhoz képest. Sőt, azok, akik most csak ágról ágra szállnak és hetente-kéthetente-havonta váltogatják a párjaikat, partnereiket, lehet, hogy szexuális értelemben véve tapasztalatot szereznek (elég kétséges ez a tapasztalat), de ti már most többet tudtok a párkapcsolatok jelentőségéről, fontosságáról, mint ők. ;) Ha kitartóak lesztek, meg lesz az eredménye is! :) Én 21 évesen kezdtem ismerkedni, és 24 évesen találtam meg az igazit, azt a srácot, akivel sok éve együtt vagyok, már együtt élünk. Látjátok? Nem vagytok lemaradva semmiről. Én sem 17 évesen kezdtem. :) Nyugodtan ismerkedjetek, barátkozzatok, beszélgessetek hozzátok hasonló fiúkkal/lányokkal, és ha ilyen kitartóak lesztek, akkor annak meg lesz az eredménye is. Nem kell leadni az elveitekből, ha ragaszkodtok hozzá, nagyobb eséllyel találtok olyan párt magatok mellé, amilyet igazán szeretnétek. Onnantól kezdve, hogy a szexuális vágy átveszi az irányítást, a hatalmat felettetek és engedtek a kísértésnek, sokkal nagyobb eséllyel fogtok olyanokba botlani, akiknek csak "arra" kelletek esetleg. Olyanokba, akiknek semmit nem jelentetek csak egy gyors szexuális vagy fizikai kielégülést és utána másnap már el is hagynak benneteket. Ha kitartóak vagytok és kiálltok az elveitek mellett, ha jól megszűritek, hogy kikkel ismerkedtek és ha megtanuljátok kiszűrni azokat az embereket, akik csak egy kis szex reményében ismerkednének veletek, akkor sokkal nagyobb eséllyel találtok majd magatoknak tartós, őszinte mély szereteten és szerelmen alapuló igazi párkapcsolatot és megfelelő barátot/barátnőt. Lehet, hogy most azt érzitek, hogy kezdetek kifutni az időből és az esélyek napról-napra egyre csökkennek, de higgyétek el, hogy ez nem így van és ez csak egy hamis érzet, egy tévképzet, agy hamis illúzió. Egyáltalán nem csökkennek az esélyeitek attól, ha kitartatok az elveitek mellett és 20 vagy 21 évesen jöttök össze valakivel, nem pedig 18 évesen. Lehet, hogy valahol pont egy ugyanígy gondolkodó fiú/lány vár rátok, akiknek pont ugyanezek az értékek számítanak mint nektek és csak arra várnak, hogy megtalálják a "másik felüket". Akik lehet, hogy pont TI lesztek! :) Nálunk is pont így volt a párommal. Szóval kitartást, álljatok ki az elveitek és az érveitek mellett, lehet, hogy most sokkal nehezebb, mint másoknak, de sokszorosan megéri kitartani, duplán megtérül! :) Hajrá, fiatalok! :)

(Egy 30-as m f)

2022. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok


Köszi, hogy leírtad ezeket, jó volt olvasni! :)

És gratulálok, hogy neked így alakult, szerencsés vagy. Remélem én is az leszek majd!


Kitartok, amíg tudok, nem szeretném feladni az elveimet és ez a hozzászólás csak megerősített ebben!


További szép napot!

2022. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és #1-es, szorítok nektek! ;) Össze fog jönni, ne aggódjatok! Hajrá! :)
2022. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
(Elfelejtettem: a #3-as voltam.)
2022. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lassan ideje, hogy én is írjak valamit.

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, kiváltképp #3-nak. Tényleg jó volt olvasni. Amit írtál az valamelyest reményt adott, valamelyest pedig elbizonytalanított. 21 évesen kezdtél el ismerkedni és 24 éves korodra érted el a "tökéletes" állapotot ezen a téren. 3 év telt el. Én 18 évesen kezdtem el ismerkedni és az azóta eltelt másfél év alatt nulla előrelépés történt. Ez a tény már önmagában elbizonytalanít.

Ugyanakkor feladni nem akarom, valamennyire még reménykedek benne, hogy azért csak találok valakit.

2022. jan. 29. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

19 vagy, milyen időből futsz ki?

Ne írj már úgy, mint egy haldokló!

Jönni fog, nyugi!

2022. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha magam olvastam volna :) <3
2022. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!