Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasikat taszítja az önbizalo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat taszítja az önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Nagyon nincs önbizalmam. Ha valaki bejön csak akkor lépek ha ő már nyilvánvalóvá tette a szándékait, mert amíg nem azt hiszem viccel. Nem merek flörtölni, ráírni senkire, félek, hogyha bátorítást adnék az sértő lenne nekik. Mert hogy feltételezem azt, hogy vonzódhatnak hozzám, vagy túl sok lenne amit csinálok. Így általában igyekszem mindig visszafogni magam ha tetszik valaki, nem beszélni vele nehogy sok legyek, néha kerülöm is direkt, barátságtalanabb leszek, hogy ne csömöröljenek meg tőlem.

Ez jó így, vagy senki nem találja vonzónak?

17L


2022. jan. 26. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem valamiért bejönnek az ilyen és ehhez hasonló lányok. Valahogy vonzódom hozzájuk, lehet azért, mert kis törékenyek és jó érzés az, ha kellek.
2022. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel sosem lesz pasid

Ha valaki tetszik te azt mutatod mintha utálnád.

Kezdi kimutatni, hogy érdekled, neked leesik, elkezded kerülni, neki leesik, hogy taszító számodra és ennyi.

2022. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp sem vonzó, azt el is felejtheted. Annyit érsz el vele, hogy nem fognak közeledni ezután hozzád, maximum valami nagyon papucs cuckold figurák.
2022. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem jól gondolkozol.

Ez nem függ az ember nemétől, hanem a jellemétől.

Azt javasolom, hogy ha szimpatikus egy fiú, akkor inkább tartózkodj sokat a látóterében, hogy észre vegyen. Ha szembe jöttök egymással, mosolyogj nagyon diszkréten és nézz rá, simítsd meg vagy vesd hátra a hajad, hogy felfigyeljen rád a mozdulatod láttán. Attól ne félj, hogy mindezek után tolakodónak lát.

Röviden: ne légy bátortalan, mert sok fiú ezt nem kedveli, inkább a "belevalókat" szereti. Persze, kivételek is vannak.

Ffi.

2022. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ezzel sok fiút el lehet riasztani. Régebben én is pont úgy voltam, mint te, de végül sikerült túllendülnöm ezen a nehéz időszakon, szóval nem lehetetlen.:)

19f

2022. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem ! De sokat nem fog tudni vele kezdeni, ha ő is önbizalom hiányos...
2022. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

❌ Muszáj lesz bátorítanod, valahogy közölni vele a szándékod.

❌ Mert addig nem fog lépni/közeledni.

❌ Sok olyan lány van, aki szemét - és ha a férfi "engedély nélkül" közeledni mer, akkor a FEMINISTA K***a rázúdítja a haragját..

2022. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak azokat a pasikat akik 180+ xd


Viccet félre téve attól függ milyen mértékben van önbizalom hiányod . Ha egy kicsit szerintem az cuki .

2022. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

♥️ Nem taszítja, de hogy nem lesz belőle semmi az FIX !

♥️ Nálam is ez van... nem közeledek, nem kezdeményezek lányok felé.

♥️ Így viszont ha senki sem lép (ha nem közeledünk egymás felé)

♥️ AKKOR MARAD A NAGYON NAGY SEMMI :D KÉREM SZÉPEN :D

2022. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is majdnem ugyanez van, pedig lassan 19 leszek, de szégyen vagy sem ez van. Legbelül úgy érzem magam mintha kb 70 éves lennék, én speciel már lemondtam arról, hogy valaha is legyen barátom/párkapcsolatom.


Ettől függetlenül az esélyeidet nem biztos hogy mindenkinél rontanád. Lehet valaki majd ennek ellenére is képes lesz nem annyiba hagyni a dolgot, hogy megismerjen és kialakuljon valami.

2022. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!