Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen normális az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális az első párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ciki ha valakinek csak 20 vagy 25 felett lesz először?

Diákszerelem nagy veszteség ha kimarad valakinek?


2022. jan. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Nincs ilyen, hogy egy bizonyos életkorig normális letudni az első kapcsolatot. Nem a sztereotípiák miatt kell együtt lenni valakivel, hanem mert vele akarsz lenni.

19 éves vagyok, még sosem volt kapcsolatom, de életemben nem gondoltam azt, hogy ez gáz lenne. Egyszerűen csak még nem találtam olyasvalakit, akivel szívesen átéltem volna a bizonyos első alkalmakat.

2022. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nekem 22 évesen volt az első.
2022. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
igen csak itt felmerül a kérdés, hogy valakinek ténylegesen azért nincs mert ő maga nem szeretne, vagy azért mert, nem talált még senkit aki össze jönne vele, akár külső, akár belső adottságok miatt
2022. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
"Diákszerelem nagy veszteség ha kimarad valakinek?" - Legalább 4-szer kiírtad már ezt a kérdést. Gondolom az előzőt ki is törölték, ezért most kiírod újra...
2022. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem se volt még és 18 vagyok, bennem is felmerült hogy gáz, de amint körbenézek a korombeliek kapcsolatán rájövök hogy nem vesztettem semmit
2022. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
nekem 20 évesen volt először, semmi ciki nincs benne
2022. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!