Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Covid óta annyival rosszabbu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Covid óta annyival rosszabbul nézek ki?

Figyelt kérdés
Ugye másfél évig most be voltunk zárva. És a korlátozások miatt nagyon Depressziós voltam. Mi van hogy ez alatt az idő alatt nem tudtam csinálni szinte semmit. Azonban mikor vége lett a járványnak azt hittem hogy minden jó lesz. De ez nem így lett mivel hogy úgy néz ki hogy rosszabbul nézek ki mint régen. Ezt abba azt írtam nehogy már nem szemed velem annyira lány és nem is akarnak annyian be próbálkozni buliban sem. Sőt most már hogyha én oda megyek akkor is az esetek nagy részében lekoptatnak. Régen pedig Volt olyan hogy egy buliba négy csaj is bepróbálkozott vagy éppen az egész szórakozóhelyen aki ott volt csaj szinte az összes lány megnézett. Azonban most nagyon ritkán fordul olyan elő hogy elmegyek bulizni. És ha meg is néz egy-két lány akkor is. Régen sokkal több megnézett illetve oda is jöttek. Most pedig nem, hogy szórakozóhelyen hanem utcán sem hagyják, hogy odáig eljussak náluk, hogy meg mutassam nekik a humoros enemet amivel talán atlagosabb külsővel is tudnék hódítani. Hanem még meg sem tudok kérdezni tőlük néhány alap dolgot sem. Sajnos nagyobb városba ha mostanában fel is megyek nem nagyon látok fiatal lányokat meg annyi időt nem is töltök el ott. Ha mégis akkor sem a pláza körül nyomulok. Akit ismerek és lennék vele olyan jóba. Illetve nem verne át az 3 órára lakik tőlem. És ez leginkább az ő szemszögéből problémás. Én a Covid előtt még 17 éves voltam. Utána 19 most pedig lassan már sajnos 20 leszek. Most az én külsöm változott meg ilyen rövid idő alatt. Vagy a lányok főleg a bulizós lányok lettek ilyenek? Mert a Covid előtt jártak a szórakozóhelyekre normálisabbak is. Van itt még olyan fiú rajtam kívül aki régen jól nézett ki. De mostanában akár szórakozóhelyen, akár utcán kevésbé nézik meg a lányok, kevésbé akarnának oda menni vagy elutasítobbak lennének? Vagy már lehet, hogy én vagyok túl öreg. Sajnos a homlokomon 2 ránc csík már halványan kezd látszani. Lehet az is sokat csunyit rajtam. Komolyan nem igaz, hogy ezzel a coviddal szinte az egész tini koromat elvettek most meg már nem is vagyok olyan helyes. Régen volt olyan lány aki azt mondta rám, hogy 10/9-es vagyok 1 olyan is volt aki 10/10 mondott. Most meg a többség azt mondta, hogy Max 10/7 lehetek. Ami nem rossz. De a regihez képest nagyon nagy veszteség.

2022. márc. 25. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és barátnőm még nem volt.
2022. márc. 25. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy rosszabbul nézel ki, csak ezekkel a gondolatokkal bevonzod a negatívumokat, és ez a "kisugárzásodban" megjelenik. Vagy kicsit görcsösen kezeled az ügyet, még ha nem is érzed konkrétan. Lazulj vissza, lesz valahogy.
2022. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 after stroke ***** válasza:
Nem valószínű, hogy rosszabbul nézel ki, csak iszonyatos módon leromlott a kommunikációs képességed. És ha ez nem elég, a "célszemélyé" szintúgy! Etológusok egybehangzó véleménye szerint a következő pandémia mentális eredetű lesz.
2022. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!