Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lepjek túl hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek túl hogy nem kellek neki?17/l

Figyelt kérdés

Volt egy srac aki tetszett,szerelmet valtottam neki es visszautasított. A srac 25 eves volt,en 17 de nekem az idősebb fiúk jönnek be. Apakomplexusom van azt hiszem.

Miután visszautasított felajanlotta hogy legyünk baratok extrakkal,belementem. Mert szerelmes vagyok bele.

De utana visszautasított megint es visszautasított mondván en nem jovok be neki. Meg hogy nem illunk ossze semmilyen terem es letiltott messengeren.

En 171 cm vagyok es 51 kg ,szőke haj es kel szem,feher bőr.

O meg vagy 120kg tokre kover es csúnya de megis szeretettem. Mar hónapok óta ismerem sokat beszelgettem vele mar.



#szerelem #barátság #Felnottevallas
2022. márc. 31. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Aztan a tesóm vagyis batyam jóba van vele....es mondta hogy ne vegyem magamra de akar parkapcsolatot csak a korosztalyaba, egy 20as nőt.át koszi gondoltam..de ezt nekem nem mondta soha a srac.
2022. márc. 31. 17:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak kefélni akart
2022. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy a komlexusodhoz, és hozzád illő férfit, akit szeretsz, és viszont szeret.


29/F

2022. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha belátod, hogy liba vagy, kissé csitul a szerelmed. Az embert sok kudarc éri az életben, meg kell tanulni belőle a jót, azt, ami előre visz önmagunk megismerésében.
2022. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
“ha belátod hogy liba vagy” Hát ez jó. :D Ezen felnevettem. :D Amúgy igazad van, még ha nem fog örülni is a kérdező a jelzőnek.
2022. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas a srác?
2022. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csúnya akkor miért akarsz vele akár szexelni is? XD

Amúgy meg hidd el nem 8 évesen fog az ember gyereket csinálni..

2022. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2022. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy farka van legalább?
2022. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!