Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Figyelt kérdés
ha az utcán szólítok le lányokat akkor vagy úgy tesznek mintha észre se vennének vagy elküldenek a f_szba, online meg vagy vissza se írnak vagy letiltanak....vki tud egyéb lehetőséget? hol nem fognak leszarni?
2022. ápr. 6. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ezeken kívül nincsn nagyon más... Menj el egy buliba, hátha ott lesz némi sikered.
2022. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nincs az a pénz amiért én elmenjek buliba. életem első és egyben utolsó bulijáról kb 10 perc után hazajöttem mert tele volt részeg idiótákkal. olyan volt mintha egy állatkertben lettem volna
2022. ápr. 6. 23:47
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
#2 Akkor marad az utca, meg a net.
2022. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg a suliban is próbálkozhatsz az ismerkedéssel.
2022. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ez még viccnek is rossz, előbb ugrok ki a nyolcadikról mint hogy a suliban odamenjek egy csajhoz ismerkedési céllal....más tipp esetleg?
2022. ápr. 6. 23:59
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
#5 Akkor vagy változtatsz bizonyos dolgokon, vagy nem lesz csajod.:/
2022. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
miért kéne változtatnom? a hülye is tudja hogy suliban nem jövünk össze senkivel, főleg nem osztálytárssal
2022. ápr. 7. 00:14
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha így állsz hozzá, akkor nehéz lesz. Se utcán nem akarsz, se suliba, se sehol.

Ha jársz valahova (pl sportolni, könyvtárba stb) akkor ott is próbálkozhatsz, de ha neten írsz rá valakire az is sülhet el jól.

Ha rám írnak én is válaszolok és nyitott vagyok, de ha valaki azzal kezd hogy "szia mizu lehet esélyem? tali?" Akkor az elég veszett ügy. :D

Ha normálisan írsz rá és nem valami ilyesmi béna szöveggel akkor minden értelmes lány válaszolni fog.

16/L

2022. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nehéz, főleg hogy aki kapcsolatban akar lenni és értelmes, már rég abban van, aki pedig nem, az általában nem tudja mit akar vagy csak szórakozik. Emellett a lányok nagy százalékára napi szinten brutális mennyiségben nyomulnak, tehát még azok közül is ki kell emelkedj, amire kb. semmi ráhatásod.


Annak van a legtöbb értelme, ha ismerősökkel, haverokkal járkáltok és beszélgettek lányokkal, ismerős lányokat elhívtok, stb.. Minél több lány társaságában lenni és lesz majd akinek bejössz.


Ha erre nincs lehetőséged, akkor különböző érdeklődési körök segíthetnek, ha ez sem, akkor nagyon zuhannak az esélyeid.

2022. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"ismerősökkel, haverokkal járkáltok"


és ha olyanok nincsenek? Akkor kivel járkáljak?

2022. ápr. 7. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!