Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van két lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány aki nagyon tetszik és reggelente mindig ugyan azon a villamoson megyünk, egy iskolába járunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval minden reggel ugyan akkor megyünk, ugyan oda járunk, ők barátok nekem pedig mindkettejük tetszik, egy korúak velem


16/F



2022. máj. 3. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is válassz, kettő nem lehet egyszerre.
2022. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha úgymond "választottam"
2022. máj. 3. 10:48
 3/12 anonim válasza:
100%

Akkor tartósan csak vele vedd fel a szemkontaktust.Ha van pozitív visszajelzés (úgy is tudni fogod,mert úgy intézi),akkor meg lehet szólítani.

Majd FB,Insta,stb összespanolást intézni.

A többi egy magától.

2022. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sose beszéltél velük, találj ki valami észszerű kérdést, amit megkérdezhetnél tőlük... És máris megvan a kontakt. Utána már a suliban is tudtok könnyebben szóba elegyedni.
2022. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha csak úgy megszólítom őt vagy őket, az elég fura lesz nem?
2022. máj. 3. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek mehet a szemezés, ahogy a 3-as írta.

Szerintem, ha válaszolnak a szemezésre, (több alkalommal rádnéz, vissza/rádmosolyog) akkor lehet sikeres a leszólításod.


Kipróbálhatod azt is hogy rendszeresen mosolyogva rájukköszönsz, akkor is, ha eleinte nem reagálnak erre. (hangosan, érthetően, sziasztok!).


Ha van erre rendszeres reakció, szerintem akkor megpróbálhatsz beszélgetni velük.

2022. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Jelentkezz BKV-ellenőrnek! Akkor beszélgethetsz velük és a nevüket is megtudod.
2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha iskolatársak akkor alapbol illene köszönni
2022. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, 8-as kb 6-7 százan járunk az iskolába és nem nagyon ismerünk senkit osztályon kívül
2022. máj. 3. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint egy suliba jártok? Akkor még egyszerűbb.

"Sziasztok xy vagyok ebből az osztályból. Tudnátok adni egy radírt/körzőt/vonalzót akármit, mert az enyémet otthon hagytam és most jutott eszembe." Ez már egy jó ok arra, hogy máskor is beszélj vele és lesz téma is.

2022. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!