Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hol és hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol és hogyan tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok.20 éves fiú vagyok.Tavaly óta a suli befejezése után dolgozom.Komoly kapcsolatra vágyom már régóta.3 éve vagyok már szingli és pár barátnőm volt csak.Általában vagy suliban ismerkedtem vagy a neten.De azt veszem észre hogy a neten való ismerkedés mintha a végét járná pedig régen tök könnyen visszaírtak a lányok ma már pedig nem pedig van mikor visszajelölnek,sőt lájkolnak is de ha ráírok egyik sem válaszol.Elhatároztam hogy személyesen szeretnék ismerkedni(Szolnoki vagyok egyébként).Hogyan kéne elkezdjem?Olyan típusú ember vagyok hogyha megvan az első “löket” legyen bármiről szó utána könnyen veszek bármilyen akadályt.Utcán való leszólítás pl nem gáz?Ti pl korombeliek hol ismerkedtetek meg a párotokkal?Meghallgatom szívesen bármilyen tanácsot történetet.

2022. máj. 15. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
társkereső oldalakon, ha félénk vagy
2022. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buliban
2022. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!