Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm, kb. 30 csajnál próbálkoztam eddig sikertelenül, megtörténik a jelölés, facen beszélgetés, és mire oda érnék hogy elhívom randizni el sem olvassa amit írok. ez miért van? pedig nem vagyok ronda.18/f

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Élőben ismerkedj inkább.
2022. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de előben hol? szinte soha nem megyek ki az utcára +nincs önbizalmam, félénk vagyok.
2022. máj. 16. 20:39
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ez a probléma. Dolgozz az önbizalmadon, és járj el helyekre, szocializálódj. Nem kell buliznod, lehet máshol is ismerkedni, csak az a lényeg, hogy ne a 4 fal között ülj, mert akkor tényleg soha nem fogsz senkit sem megismerni.
2022. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem akarok szocializálódni, tökéletesen elvagyok a 4 fal között. de egy barátnő azért nem ártana
2022. máj. 16. 20:57
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen felfogással nem nagyon fogsz találni senkit. Miért kell neked barátnő igazából?

Csak mert ha lesz egy barátnőd, ő valószínűleg el akar majd járni helyekre, és előbb utóbb bele fog unni, hogy te meg sehova sem mész el.

2022. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de mi a jó abban hogy eljárok vele helyekre? kifejtenéd?
2022. máj. 16. 21:06
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
xD neked sose lesz baratnod
2022. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
6 az átlagembernek kellenek az ingerek, hogy ne unatkozzon. Ilyen inger például az, mikor elmész sétálni, buliba, valamilyen eseményre, vagy épp ismerkedsz valakivel. A legtöbb ember igényli ezt, ha be lennénk zárva a 4 fal közé, valószínűleg megőrülnénk egy idő után, ilyen az emberi természet. Ha te nem hiányolod a kalandokat, izgalmat az életedből, azt is el lehet fogadni, csak akkor ne várd el másoktól, hogy majd ők is elvonulnak remete életet élni veled.
2022. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
de komolyan nem értem! utálok emberek közé menni.
2022. máj. 16. 21:21
 10/26 A kérdező kommentje:

", ha be lennénk zárva a 4 fal közé, valószínűleg megőrülnénk egy idő után, "


én meg a bulizástól őrülnék meg, a sok részeg állat között

2022. máj. 16. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!