Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El fogja hinni, hogy roma vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogja hinni, hogy roma vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy roma srác akivel beszélgetek facebookon, nagyon kedves, értelmes srác amúgy. Megbeszéltük hogy nyáron talizunk, ő jönne ide a városba ahol lakok. Bennem is van roma vér, de nem túl sok. Halványbarna a bőröm, barna hajam van, szeretem a karika fülbevalót, és a virágos szoknyát. Viszont nem beszélünk cigányul a családban, a srác meg olyan komoly cigány családból való hogy beszél úgy is nem csak magyarul. Nem tuok sokat cigányul ezt nem tudom hogy jó néven fogja e venni? Nem vagyok fekete roma se. Mondom ilyen halványbarna hozzá képest a bőröm, de azért fehér sem vagyok, aki eléggé fehér ahhoz én csoki vagyok, értitek.


Nem akarom hogy azt higyje hogy átvertem mert mikor kérdezte romának mondtam magamat, ha van bennem akkor miért is ne? Mit tegyek?



2022. máj. 19. 06:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mulatós zenét imádom.
2022. máj. 19. 06:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem fogja érdekelni, hogy az vagy-e vagy nem, hidd el.
2022. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly problémák vannak az identitásoddal, hogyha a karikafülbevaló és a mulatós zene alapján vallod magad romának.
2022. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Johnathanos ***** válasza:
92%

Szerintem sem fogja őt érdekelni hogy magyar e vagy vagy roma. Ahogy téged nem érdekel a nemzetisége ugyanúgy őt sem fogja a tiéd hidd csak el.

Ma már így 2022-ben szerintem nincs nagyon helye a rasszizmusnak, van annál nagyobb probéma is,persze vannak sokan akiket nyomaszt a barna bőr mer az rossz ember akkor...... De Nem a bőrszín teszi ez embert azzá aki, hanem a tettei, és a viselkedése :)

Szerintem ha majd élőben fogtok találkozni akkor látni fogjátok egymást, és jobban megtudjátok egymást ismerni :)

2022. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De van fehérebb börű roma is nem?
2022. máj. 19. 07:36
 6/14 anonim válasza:
86%
Van fehérebb bőrű roma, sőt szőke roma is van és én kékszemű romát is látam már. Gyerekkorba sokat mozogtam antikosok között és ott mindenféle roma urat-hölgyet láttam. Olyat is, aki kinézetre nem volt roma, de tudtuk, hogy ő is az.
2022. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Vannak olyan ciganyok, ugy higy ne aggodj

2022. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
(Persze ezek fehérekkel történő "keveredéssel" jöttek össze és nem hajfestés vagy kontaktlencse). Az ecserin volt egy albino fehér roma lány is az egyik családba. Hófehér bőr és majdnem fehér haj és ő nem "kevert" volt.
2022. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#3

Ez a roma kultúra része. Valaki nem attól lesz roma, hogy sötétebb a bőre, hanem attól, hogy kulturális kötelék köti őt össze a többi romával. És jelenleg ott tartunk, hogy a mulatószene és a karikás fülbevaló ebbe beletartozik.

2022. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon gáz amit csinalsz
2022. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!