Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit gondoltok azokról a lányokról, akik sokat buliznak?

Figyelt kérdés

Havonta párszor elmegyünk barátnőkkel kicsit kikapcsolódni. Inni is szoktunk, bár én nem annyit, mert szeretek emlékezni a dolgokra. Szerintetek ettől már kevésbé vagyok megfelelő/kívánatos a srácoknak? Meg az nagy baj, ha már lesmároltak páran ilyen estéken? (A barátnőim néha el is mennek srácokkal, de én ilyet sosem tennék.)

17L



2022. máj. 20. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem jönnek be az ilyen lányok, de ez én vagyok. Sokaknak bejönnek.
2022. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a bulis srácoknak tuti tetszik ez, akik hasonlóan havi többször mennek bulizni, én nem vagyok ilyen
2022. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit se jönnek be az ilyenek, bocs
2022. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 B.dávid.F ***** válasza:
48%

Szerintem ez még elfogadható

Kell néha egy kis kikapcsolódás

Addig amég nem mész bele egy 1 éjszakás kalandba

2022. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmi gond vele, érezzétek jól magatokat, a smacizás random srácokkal viszont már nem fér bele.
2022. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy már az legyen a legfontosabb hogy megfelelj a srácoknak, mert ez elég szánalmas. Fiatal lány vagy, éld az életed, szórakozz nyugodtan a barátnőiddel, nincs ebben semmi rossz.
2022. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem jönnek be, de én elég introvertált srác vagyok
2022. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akiknek nem jön be ez, esetleg le tudnátok írni, hogy miért? Nem akarok másoknak megfelelni, csupán érdekelne.:D

2022. máj. 20. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

#7 vagyok.

Egyszerűen nem tudnék azonosulni egy ilyen viselkedésű emberrel (nem úgy értem, hogy negatív dolog lenne, csak nagyon eltér az enyémtől)

Tehát fontos lenne nekem, hogy úgy-ahogy passzoljon a felfogásunk

2022. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
azért nem jön be mert "már lesmároltak páran ilyen estéken" aztán lehet hogy nem csak smacizás volt -én meg nem akarok nemibeteg lenni.
2022. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!