Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok, még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, még nem volt senkim, valószínűleg nem is lesz. Hogy lendüljek ezen túl?

Figyelt kérdés

Szóval igen. 20 éves bi srác vagyok és eddig még egy csók se sikerült.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1171..


Ezen kérdés szavazásából kiindulva (a kérdést nem én írtam ki), 95% megbízhatósággal állíthatom, hogy 7,99% és 28,38% között van azok aránya, akik szerint már most gáz vagyok (99% megbízhatósági szinten ez 4,79% és 31,58% között van), amennyiben ez a szavazás reprezentatív (ha pedig nem az, akkor valószínűleg optimista becslést adtam).

Egyre inkább attól félek, hogy nem lesz senkim. Ahogy telik az idő, úgy fogok egyre inkább belecsúszni egy öngerjesztő spirálba. Olyanban, ami pl. a Kis hercegben is van, az iszákos bolygóján (Miért iszol? - Mert szomorú vagyok. És miért vagy szomorú? - Mert iszok.) Csak a én esetemben ez úgy fog kinézni, hogy: Miért nincs tapasztalatod? - Mert nem kellek senkinek. És miért nem kellesz senkinek? - Mert nincs tapasztalatom.

És ahogy telik az idő, úgy csökken exponenciálisan az esélyem arra, hogy találjak valakit.

Eddig úgy voltam, hogy én se fogadok el akárkit. Ha valaki nem tetszett nekem vagy túl nagy értékrendbéli különbségeink voltak közöttünk, azt elutasítottam (ez volt a ritkábbik eset, általában engem utasítottak el).

Emellett komoly kapcsolatban gondolkozom és nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok. De lassan úgy gondolom, hogy lehet érdemes lenne feladni az "elveimet" némi tapasztalatért. Lehet jobb lenne engedni valakinek, hogy egyszer lefeküdjön velem, hogy legalább addig szeretve érezzem magam és azt érezzem, hogy valakinek kellek, még ha csak erre is. Én már nem tudom. Ti mit gondoltok? Tényleg tanácstalan vagyok és reményvesztettnek érzem magam ezen a téren.


2022. máj. 22. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam mint te, annyi a különbség, hogy én nem bi, hanem hetero vagyok de ez lényegtelen mert lényegében mindkét nem után vonzódsz.


Azt hittem sosem lesz senkim aztán pont annyi idős voltam mint te, sőt idősebb egy évvel. 21 évesen talált rám a szerelem az egyetemen. Ráadásul egy 24 éves nővel aki valami elképesztően gyönyörű volt, mindenki fel akarta szedni, de az volt a gondja, hogy mindenkit csak a szex vonzott, ő pedig hosszú távra tervezett, aztán, hogy én is ilyen voltam összejöttünk. Neki voltak kapcsolatai, mind idősebbekkel és meg is fogadta, hogy fiatalabbal nem jön össze pont ezért mert tapasztalatlan és még nem élte ki magát, emiatt pedig megcsalná úgyis, de igazából nem érdekelte, hanem izgatottan várta az első szexet, hogy vajon milyen lehet egy tapasztalatlan férfival az ágyban, ráadásul hozzám valamiért túlságosan is vonzódott.


Ezt most csak azért mondom neked, hogy lásd nincs elveszve a remény, még akár egy idősebb nővel is összejöhet az ember, ha úgy hozza a sors. Sose csajoztam, középsuliban mindig a béna srác voltam akit szivattak és kinevettek aztán elmentem egyetemre és tulajdonképpen bármiféle megerőltetés nélkül az ölembe hullott egy olyan tapasztalt, érett és gyönyörű nő akire mindig mindenhol rámozdultak, de valamiért én kellettem neki és már 10 éve együtt vagyunk, azóta gyermekünk is van.


Szóval fel a fejjel mert nem lehetetlen.

2022. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne add fel az elveidet. Hidd el, csak később bánnád meg a dolgokat. Bár én még csak 17 vagyok és lány, de nekem sem volt még kapcsolatom (egyszer egy csók, de azon kívül semmi), mert hosszútávra terveztem mindig is, a fiúk meg akik kezdeményeztek nem éppen.

Nagyon sokszor elkeseredem én is, hogy soha nem lesz senkim, hogy senki nem szeret, hogy én sem szerethetek senkit. És megfordult a fejemben, hogy beadom a derekam, de már a gondolatot is megbántam. Szerintem sokkal inkább megéri várni, és olyannal megtenni, akit szeretsz. Amiatt meg, hogy tapasztalatlan vagy, ne aggódj, ha valaki szerelmes, nem érdekli ilyen. Sőt, pl nekem imponáló lenne, és nagyon pozitív, ha a srác is velem élné meg az elsőt, és a nyakamat teszem rá, hogy nem én vagyok az egyetlen.


Hajrá, ne add fel :)

2022. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig olyan lányok után futottam akik le se szartak. Rá kellett jönnöm, hogy a mostani fiatal csajokat a jóképű, vagány, és egoista srácok vonzzák, akikre oknélkül is rámozdulnak, amikor csak lehet. Én jobb szerettem verset írni, rajzolni, nekik. Nem jött be. Stréber nem vagyok (nem mintha bajom lenne velük) ellenben fél óra tanulással legtöbb dologból jó jegyem van egyetemen. Laza vagyok és szeretek bulizni, de nem érzem azt, hogy a "szia cica" és hasonló szövegekkel kéne odamennem, atom rámenősen... Szolidan kezdeményezek általában, az eredménye az, hogy eddig 5 év alatt 2 lány ölelt meg és semmi más. Az egyik részeg volt, a másik meg azt mondta, hogy nem tetszek neki és ez soha nem fog változni. Najó multkor táncoltam egy lánnyal az egyetemről, de facebookon nem jelölt vissza azóta sem, szóval hagyjuk is. Tehát megéri foglalkozni a szerelemmel ? NEM :DD btw én még egyéjszakásba is benne lennék, de én az vagyok akinek arra főőőőleg nincs esélye. Most a negatív élményeimből és enyhén depressziós érzelmeimből verseket és könyveket írok. Horror témához kiváló ihlet.
2022. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon picit előbb lett tapasztalatom nálad, 19 évesen(már közelebb a 20-hoz) lett először párom. Nagyon hasonlóan gondolkoztam/gondolkozom mint te, nem érdekelnek az egyéjszakás baromságok, mindig is szeretve akartam érezni magam és az első csókot/szexet is egy olyan lánnyal átélmi akit tényleg szívből szeretek. Az a kapcsolat 1 év után ért véget, utána 2 éve egyedül és már közel 22 voltam mikor megismertem mostani párom, akivel már 4 éve együtt vagyunk, sosem éreztem magam boldogabbnak. Gyakorlatilag napról napra egyre jobban szeretem, és igen is baromira megérte várni, magányosnak lenni, mert manapság is meg lehet találni az igazit. Ne add fel az elveidet, higyj magadban és várj ki a megfelelő emberre. 20 éves vagy csak, hidd el nekem, hogy baromi sokan vannak a te helyzetedben akár csak itt az országban is. Egyáltalán nem gáz ez ennyi idősen, az sokkal gázabb lenne, ha végig mennél mindenkin, 40 éves korodra meg csodálkoznál, hogy nem maradt melletted senki.
2022. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

Nagyobb az értéke egy érintetlen nőnek mint egy használtnak.

2022. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén?

Nagyon optimisták az előző válaszok, de bőven benne van a pakliban, hogy egyedül maradsz.

Találj magadnak hobbikat, életcélt és ne foglalkozz a társkereséssel, nem éri meg...

2022. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!