Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor velem van a gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor velem van a gond, hogy mindenen " le ragadok" ?

Figyelt kérdés
Tehát, tudni kell rólam, hogy nekem eléggé nehezen tetszik meg bárki is, nekem olyan fura ideálom van, ami a mai vilagba kb egyik fiúba sincs meg. Még nyáron láttam egy fiút, akivel szemezgetunk meg minden, de mivel idosebb volt nalam, illetve eleg félénk vagyok, ezért kezdeményezni se mertem volna, na meg én elvárom hogy egy fiu kezdeményezzen, és igazából semmi nem lett belőle,(De azért nem volt tolem annyira idősebb, hogy ne probalhatuk volna meg) azóta eltelt 11 honap, es én képes vagyok azota is azon a fiún agyalni. Tudom hogy van fent facebookon, de egyszeruen semmi, és senki nem tudna rá venni hogy irjak neki, (lehet a csalodástol félek) vagy en nem tudom mi a baj velem, a többi barátnőm ugy van vele hogy az egyik jön a másik megy, de én meg le "ragadok" dolgoknal.. szerintetek ez normális?
2022. máj. 22. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es nem csak láttam, tehát itt nem a külsőröl van szó. Hosszu sztori lenne elmesélni, de a lényeg hogy ez egy különleges fiu, mielőtt még jönnének ezek a komentek hogy a kinézet meg stb, sokak mondják hogy szép lány vagyok, de hiába vagyok szerintük "szép" ha egyszerűen fura vagyok..
2022. máj. 22. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

(*leragadok)

Miután ennyire sok a párkeresési szűrőd, érthető, hogy ragaszkodsz ahhoz, aki nagy nehezen átmegy ezeken a szűrőkön. Innen nézve teljesen normális.

2022. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha nem akarsz kezdeményezni akkor jobb lenne ha túltennéd magad rajta.
2022. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SaJt01 ***** válasza:
76%
Én szívesen meghalgatnám a történeted a sráccal, hogy mi teszi neked különlegessé, lehet megmagyaráz pár dolgot azt illetően hogy miért hagynak mások hidegen
2022. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából, pár szavakba nem tudnám le írni, hogy mivel különlegesebb ez a fiú, de ha szeretnéd írj privátba es elmeselem.
2022. máj. 25. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig akkor vagy kezdeményezz, vagy felejtsd el őt. Ugyanis ha már majdnem egy év eltelt és még mindig rá gondolsz, akkor az jelent valamit, és eléggé fogsz szenvedni, ha nem tudod túltenni magad rajta. Viszont vigyázz a plátói szerelemmel, mert ha sok idő eltelik a találkozás óta és utána is gondolsz az illetőre, akkor egy idővel elkezdesz neki egy személyiséget kreálni az agyaddal amibe beleszeretsz, és már nem is maga az ember tetszik, hanem az a képzelgés, amit a fejedben alkottál és ráhúztad arra a személyre.

Úgyhogy még az is lehet, hogy ha másodjára találkoznátok kiábrándulnál belőle.

2022. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Mondjuk erre én is gondoltam, hogy lehet tényleg csak ennyire rá flesheltem az egészre, és nem is ilyen ennek a fiúnak a személyisége.
2022. máj. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!