Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, ha valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valami simpel engem?

Figyelt kérdés
Mit értsek akkor, ha valaki azt mondja nekem, hogy "xy simpel téged"?
2022. máj. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ajnároz téged
2022. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szót ilyenkor helytelenül használják, mást jelent elvileg, de ebben a kontextusban azt jelentheti, hogy nagyon bejössz neki, mondjuk úgy hogy alig beszéltetek.
2022. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Általában egyszerűen azt jelenti, hogy tetszel valakinek, de nem mer kezdeményezni.
2022. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Simp-nek hívják azokat a pasikat, akik tömegével lájkolják a szép lányok képeit a neten vagy odaírják, hogy szép vagy, viszont a való életben nincs bátorságuk kezdeményezni lányoknál.
2022. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
én inkább gyáva nyalizásnak fordítanám, amit a neten szoktam művelni a szép lányok és streamerek oldalain a töketlen fiúk
2022. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Simp:

Olyan (férfi) személy, aki bármit megtesz egy nő figyelméért, bármeddig is tartson az.


Példa:

Az internetes streamer lányok gyakran használják ki a simpeket (lásd: Belle Delphine aki eladta a fürdővízét méregdrágán), mert ezek az emberek elvakultan képesek jelentős összegben adakozni a lánynak a figyelemért cserébe (vannak akik azt hiszik, párkapcsolat vagy más is lehetséges, tévesen). Nem minden női tartalom gyártó használja ki ezeket az elvakult embereket.

2022. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!