Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelt kérdés

középiskolás vagyok és megismertem egy középiskolás lányt akivel eléggé alakulnak a dolgok. Mindketten kezdünk egymásba beleszeretni. Viszont ennek a lánynak van egy fiú haverja akivel az iskolában szinte minden szünetben találkoznak és köszönés képpen megölelik egymást. Ez a fiú a lánynak régen bejött már kb 1 hónapja nem. A fiúnak lett barátnője a lány akivel beszéltem meg elfogadta és örül hogy van barátnője. Viszont zavar, hogy tartják a kapcsolatot. Azt mondta nincs iránta semmi érzése de ha a fiú felkeresné őt hogy járnak-e. Akkor attól fél a szívének nem e lesz semmi érzése. Mert ha arra hallgatna lehet bele egyezne viszont soha nem fog arra hallgatni és többször is elmondta hogy semmit nem érez iránta ezért nincs miért aggódnom ő szerinte.


Megkérdtem arra, hogy legalább találkozásnál ne ölelje meg de ezen meg össze veszett velem, hogy ő nem akarja emiatt szét rontani a régi barátságot és hogy másokat is megölel és neki ez nem menne hogy nem öleli meg viszont semmit nem érez iránta az ő elmondása szerint.


2022. máj. 25. 00:17
A kérdező szavazást indított:
Dobd a csajt
Adj neki időt ismerkedjetek stb
Nincs ezzel semmi teljesen normális ne dobd
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységi tinidrámád többet árt a kapcsolatotoknak, mint a srác létezése. Chill. Hódítsd meg, ne börtönbe zárd.
2022. máj. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont zavar, hogy tartják a kapcsolatot"

Toxikus vagy, tipikus barátoktól is tiltó.

2022. máj. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajnak kéne dobnia téged.
2022. máj. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És az se probléma hogy még az ölelést is megtartja? Hiába kértem meg nagyon szépen?
2022. máj. 25. 07:00
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire féltékeny vagy akkor hagyd. Az ölelés mint köszönési forma teljesen normális és elterjedt fiú-lány barátok között. Ne akard neki megmondani hogy mit csináljon.
2022. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Azért ne támadjuk már ennyire a kérdezőt!

Nyilván az sem jó hozzáállás, amikor valaki ki akarja a szerelmét sajátítani. Ő ugyanúgy egy önálló ember, akinek szüksége van barátokra is. És nem, nem sátántól való dolog, hogy abból is lehet barát, akibe egykor szerelmesek voltunk. Igaz, én már nem vagyok tini, de nekem is van olyan nő barátom, akivel egykor jártunk. Soha nem tudnám elképzelni, hogy újra együtt legyünk, de mint barátok, jól megvagyunk. Az ölelésbe sem kell olyan nagy dolgot belelátni. Oké, fiúk, illetve ellenkező neműek között ez nem gyakori, de korántsem biztos, hogy több egy egyszerű üdvözlési formánál.

Viszont itt árnyalja a képet az, hogy ő még szerelmes. Én pedig úgy gondolom, hogy egyik félnek sem jó, ha úgy kezd bele egy kapcsolatba, hogy az egyikük igazából még más felé vágyakozik. Lehet, hogy majd lesz, amikor te leszel a nagy szerelme, de jelenleg én úgy látom, hogy csak "pótlék" lennél. Az meg hosszú távon nem jó.

2022. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ő konkrétan szomorú emiatt, hogy nem hiszek neki és ő velem akar találkozni és fontos vagyok neki. Viszont azt mondta nagyon fontos barát neki és mivel pár napja ismer inkább dobna mint hogy mostantól sose ölelje meg őt
2022. máj. 25. 11:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 teljesen igaza van ebben.
2022. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2022. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Természetesen megértek mindent is. De ha nem érezne iránta semmit akkor miért annyira fáj egy ölelést elengedni?
2022. máj. 25. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!