Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban miért lehetetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért lehetetlen normális lányt találni?

Figyelt kérdés
amikor nagyszüleink voltak 16-20 évesek akkor kb csak ilyen lányok voltak....most meg? naponta váltogatják a fszt, isznak, cigiznek, drogoznak. aztán 40 évesen rájönnek hogy elbaszták az életüket és már a kutyának se kellenek
2022. máj. 26. 08:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak ilyenek vannak, csak rossz helyen keresed őket. Ha velük találkozol, nyilván olyan helyen keresed őket ahol ők vannak, nem olyan helyen ahol a normálisak, szóval te se lehetsz különb, ha ilyen helyeken fordulsz meg.
2022. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
mindenhol kerestem már őket, nem találok értelmes lányt. manapság már csak a mesékben léteznek.
2022. máj. 26. 09:40
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hány éves vagy, és hol keresed őket, de nagyon rossz helyen. Sok ilyen lány van. Próbálj meg olyan helyre menni ahová az értelmes emberek járnak.
2022. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
aha, és hova járnak értelmes emberek?
2022. máj. 26. 09:51
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Például színházba, családias hangulatú kis koncertekre (ahol akár az előadóval is szóbaállhatsz), könyvtárba (bár oda nem ajánlom, mert azt betalálták már a bunkó pasik, így ott nem igazán fognak szóbaállni veled).
2022. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hány éves vagy, de iskolában/egyetemen/jobb munkahelyeken lehet ismerkedni és általában mindenhol van pár normális ember. nem tudom, hol laksz, de már a legkisebb városokban is vannak olyan szakkörök, sportkörök és egyéb szabadidős körök, ahol szintén megfordulnak értelmes emberek. Egyébként meg bárhol lehet ismerkedni, már online is, és lehet, hogy nehéz, de mindenhol találhatsz neked megfelelő lányt.
2022. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
a színházakat ki nem állhatom, akkor se mennék oda ha fizetnének érte. koncerten meg mégis hogy ismerkedjek? a 10000 decibeles hangerő miatt lehetetlen.
2022. máj. 26. 10:00
 8/38 A kérdező kommentje:
iskolában? hahahaha....hagyjuk már az iskolát. ide rajtam kívül csak 2 IQ-s zombik járnak. akkor se jönnék össze ezekkel ha ők lennének az utolsó lányok a bolygón
2022. máj. 26. 10:01
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
A 7-es kommentben mindent leírtál, fogalmad sincs milyen egy családias hangulatú koncert, a színházba pedig amúgyis hamarabb elfogynak a jegyek, mint hogy esélyed lenne megvenni. Akkor marad az a felhozatal akikkel eddig is találkoztál, lehet választani.
2022. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
ja a családias koncerten direkt halkabban zenélnek hogy lehessen ismerkedni? ilyenről se hallottam még
2022. máj. 26. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!