Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire könnyen kapható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire könnyen kapható egy tini lány a városokban?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy a városokban a kortársaim (16 15 évesek) között megy a szex között versengés. Falusi paraszt vagyok nálunk egy nő szüzessége az egy hatalmas érték, de városokban már a 13 éves lány pi@agatyában járkál és már a palikon lovagol. Elmegy randizni beszélgetnek 3 órát és már szexelnek. Nem csak a fiúk hanem a lányok is. Kezdem azt hinni hogy ezeknek a lányoknak már ettől nem is sérül a lelkük. Falun nincs ilyen, haverom 1 éve 4 hónapja van együtt csajával aki 16 éves és csak petting volt. Ha városon valakit megujjazol az már könyörög hogy rakjad belém. Védekezni valakinek luxus. Nem szidni akarok hiába sikerült de nekem ez nem megszokott. Nem a régi világ van értem. De annyira elvan szigetelve a falu és város kultúrája hogy csak na. Bocsi ha hosszú lett.

2022. jún. 14. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk faluban pontosan olyanok a lányok, mint vársban :D
2022. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én azt javaslom, hogy menj olyan közösségbe, ahol hasonló értékrendű lányok vannak. Gondolok itt pl. vallásos iskolákra. Ott rengeteg erkölcsös, gátlásos, óvatos lányt találhatsz, akiknek a leírásod alapján nagyon hasonló a gondolkodásmódja. Nyilván ott is vannak kivételek, de arányában ott találod a legtöbb erkölcsös lányt.
2022. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem könnyen kaphatóak, ez így ebben a formában téveszme.


Ha a tini lányok valóban könnyen kaphatóak lennének, akkor a 20 év alatti korosztályban senki sem lenne már szűz.


Pontosabban arról van szó, hogy vannak népszerű srácok és NEKIK megvan az a privát kiváltságuk, hogy szexelhetnek a lányokkal. De attól még Kompjúter Pistike nem lefeküdni a lányokkal, ez ki van zárva.


A "könnyen kapható lányok" csak a népszerű srácoknak kaphatóak könnyen, a többiek csak távolról nézik őket.

2022. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
B@szni mindenki szeret csak vannak akikben nincsenek gátlások.
2022. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Pest belvárosában nőttem fel, de bőven nagykorú voltam már, amikor elvesztettem a szüzességemet. Pedig vállalhatóan néztem ki, csak az értékrendembe nem fért volna bele. Nem lakhelytől függ.
2022. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyílván van a vallásos lányokon kívül olyan, aki normális, DE beszéltem egy pesti gyerekkel 16 éves, és ott elvesznek a lányok, akik nem bszni akarnak. Nekem sem férne bele egy ribizlivel elveszteni. Szerinte a szituban, ahol már meztelenül állna nem tudnám magam koordinálni. Köszi a válaszokat!
2022. jún. 15. 07:27
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Egy tini lány pin@ja elég nagy érték. Ezzel ők is tisztában vannak.
2022. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 A 07.15-ös vagyok, és biztosíthatlak, hogy nem vesztem el. Igaz, nem is találtál volna meg 15 éves koromban a kocsmában, hiszen más körülmények között szórakoztam.
2022. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

A realitás meg valahol a kettő között van.

Azt is túlzásnak tartom, hogy 12-13 évesen már nagyban dugnak, de azt is, amikor százkarátos gyémántként őrzik a szüzességet.

Egyébként meg mindenki maga dönti el, hogy hogy él. Éld te is az életed, és ne zavarjon, hogy mások máshogy élnek.

2022. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüzességem nem volt érték. Elfogadtam hogy volt, nincs. Az hogy kinek milyen igénye van a szexre és mit enged meg az már más kérdés. Ha valakinek az tetszik és megelégszik az útmenti bokorral akkor hajrá. Ha valaki elvárja a rózsát és az illatgyertyát a hálóban legyen. Nincs közöm hozzá.

Meg ugye honnan tudod hogy mi történt valójában.

2022. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!