Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek introvertáltként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek introvertáltként?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Ebben semmi jncelség nincs. És milyen mentalitás?

Erőltessek magamra egy fake-personalitit ahogy azt tanácsolod a kérdezőnek?


Kezdjek el csak azért Carson coma-t meg Krúbit hallgatni mert az populáris a pesti csajok körében?

Járjak riddim meg techno bulikba mert az menő?

Hordjak totál feleslegesen fémszíjas karórát mert az a "fancy businessman" stiló része aki "sikeres"?


Nevetségesek vagytok. Pláne ez a kapásból incelezés...

Tipik fotelpszichológus, aki két cikk elolvasása után online anonim diagnosztizál másokat.

2022. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Personality* mielőtt jön a beszólogatás hogy "nEm iS tUCc aNgOlul"


Na mindegy, az ilyen hatos félékkel úgyis kár érvelésbe belemenni bármiről. Botegyszerű emberek sok önbizalommal.

2022. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Hogy én mennyire egyet tudok érteni #8-cal! Én is introvertált vagyok, ugyanakkor jó humorom van, szeretek hülyéskedni, alapvetően kedves vagyok, figyelmes, jó hallgatóság és mélyebb gondolkodású.. kikértem egy kolléganőm véleményét rólam, bár én személyiség szempontból vártam a választ, de pont csak arról nem volt szó.. szó volt arról, hogy edzhetnék (kiemelte hogy nem bringázásra gondol, merthogy én szeretek bringázni, hanem járjak terembe (az a menő na..)), közölte, hogy járjak színes ruhákban (csakhogy én meg utálom őket, nekem a terepzöld és szürke fekszik meg esetleg a sötét színek) és ezzel véget is ért a véleménykifejtés.. köszi.. a mai csajoknak egy dolog fontos, hogy tömeggyártott divatmajom legyél divatra gyúrt testtel, ha mellé ezeket a tömeg magyar trap zenéket nyomod, amik arról szólnak hogy kit hogy kurjantanának szét meg jajj milyen gádzsi meg milyen csecse van, már nyert ügyed van, de ha egyedi vagy, akkor bachatod!


De én dögöljek meg egyedül, akkor sem állok be a tömegbe! 28/F

2022. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!