Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a lányokkal? Mármint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a lányokkal? Mármint tudom hogy mi a baj csak nem tudom hogy miért ilyenek.

Figyelt kérdés
Előző héten voltam vitorlázni és ott volt egy csaj akinek bejottem és nekem is ő, és így beszélgettünk is, aztán bekovettem tegnap instan. De amikor 1 hajóban voltunk akkor azt mondta hogy van barátja de mégis elég feltűnően nézett. Szvl ráírtam és így kínosan beszélgettünk de aztán eléggé belejöttünk és egyszercsak nem írt vissza, látta hogy írtam de mégse írt vissza. És most nem tudom hogy mivan mert a lányokkal van valami baj XD

2022. júl. 17. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megunta a dolgot, de gyáva, ezért egyszerűbb volt így intéznie, mint tisztességesen.
2022. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy van barátja. Minek erőlteted akkor? Összejössz vele, aztán majd miközben együtt vagytok, ugyanúgy más pasikkal fog flörtölni, ahogy veled tette, miközben pasija volt.
2022. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Vagy mondjuk nem jöttél be neki? Barátkozni, ahverkodni akart, te meg azután is nyomultál, hogy megtudtad van barátja. Attól hogy valaki jó fej veled még nem jelenti azt, hogy bejössz neki
2022. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen lánnyal ne is törődj. Ilyen lányokra nincs szó. Nem k@rva inkább az aki sok emberrel összejön majd elfelejti őket majd megint összejön. Majd nézd meg hónapok vagy évek után vissza fog írni.
2022. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hiszem hogy nyomulásnak vette mert semmi olyat sőt még azt megközelítőt sem mondtam, csak beszélgettem vele mint egy barát
2022. júl. 18. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátként beszélgettél vele miért gondolod hogy bejöttél neki? Mert szintén barátként válaszolt?
2022. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert egész végig kereste a társaságom és nézett engem.
2022. júl. 18. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresi a társadágod egyből tetszel neki? Ugyan. A barátaiddal is szívesen találkozol meg beszélgetsz de többet nem akarsz.
2022. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát egyrészt igen mert nekem lányok nem szokták keresni a társaságomat XD.


Másrészt meg nagyon sokat nézett és sokat is beszéltünk.


De amúgymeg nem ez a lényeg

2022. júl. 18. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a lényegre válaszolva: nincs baj a lányokkal. Azért nem ír mert nem tetszel neki.
2022. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!