Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogyan kell ráírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan kell ráírni lányokra?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem tinderezni. Általában van is napi 1-2 matchem, ami nekem elegendő is. Vagyis elegendő lenne, ha vissza is írnának a lányok. Egyszerűen teljesen mindegy mivel ír rájuk az ember, semmire sem reagálnak. Ha valami vicceset írok, akkor sem. Ha valamelyik képükhöz kapcsolódó kérdést, akkor sem. Ha bókolok, akkor sem. Ha megpróbál az ember valami kicsit merészebbet írni, akkor sem. És persze a sima szia, mizu? szintű dolgokra sem írnak vissza. Mégis mi a fenét kéne írni, hogy válaszoljanak rá? Mit várnak el a lányok egy üzenetben egy fiútól?

2022. aug. 6. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet nem nézik minden nap a tindert, hogy írt-e valaki?! Fura, kétlem, hogy veled van a baj.
2022. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Csúnya vagy, gyáva, tapasztalatlan, sugárzik rólad az ostobasaág és még a helyesírásod is kritikán aluli! Hagyd az ilyen butaságokat, fejezd be a. Bohóckodást, pláne ha azt sem tudod mit írj a csajoknak neten. Szóval ezt engedd el!

Mondom mit csinaljal Kistöki :


Na megfogsz pár havert megbeszélitek hogy éjszaka buli elmentek egy laza kis szórakozóhelyre megiszol két pofa sört meg kétszer négy cent töményet viszki vodka és társai megrázod a fejed bekapsz pár falat mogyorót és indulhatsz is a csajhoz személyesen felkérés egy táncra vagy bemutatkozol neki stb😁

2022. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki a szegény férfi kérdezőt szidja mint minden más ilyen jellegű kérdés alatt pedig ő csak kérdezni szeretett volna és normális válaszokat kapni és nem betámadást meg ócsárolást. Majd én most leírom a kérdezőnek hogy ez miért lehet. Szerintem az ilyen oldalakon az emberek de főleg a nők egót tuningolni járnak fel és nézelődni és mindegyik a legjobban kinéző pasira a szőke hercegre vagy a gigachadre vár. A másik az hogy férfitöbblet van az ilyen társkeresőkön és ezért van az hogy 1 db nő 1 óra alatt 99+ like és 30 üzenetet kap és nem fog mindegyikre válaszolni csak arra ahol számára jóképű pasi írt. Harmadik hogy mindenki az elvárási lécet internetes ismerkedés terén a csillagos egekik emelte. Pl: 170 cm 80 kg-os pasi alacsony és az enyhe súlyfeleslegnek köszönhetően van egy kis pocakja azaz nem olyan mintha 170 cm 60 vagy 55 kg lenne. Ugye a mai világban mindenki vékony, törékeny modell alkat akar lenni és modellnek menni mivel az hú de jó keres és utána a sok utazás és még a munkája is laza nem olyan mint egy konyhai vagy gyári szalag munka. Ugye a mai férfi ideál a nőknek 180 cm és 195 cm alatt 65-75kg. 18 cm 65 kg 195 cm 75 kg. Mai női ideál a férfiaknak 170 cm 50 kg vagy 165 cm 45 kg. Most ennyi jutott eszembe így hirtelen ezek már elegendő okok miért nem írnak vissza. Szerintem ha Petőfi Sándor szerelmes vers részlettel kezdesz arra sem írnának vissza semmit.
2022. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es! Mogyoró elveszi a pia szagát? Erről még nem hallottam. Sokan azt mondták ilyenkor hogy petrezselymet kell enni meg sok rágót bevenni.
2022. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy viszont a kettesnek igaza van élőben kell ismerkedni de amit felette írt az egy kicsit bunkó volt. Sokan azért pontozták le szerintem. Lényeg! Élőben kell ismerkedni!
2022. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is próbálkoztam vele pár hónapig és nekem sem voltak aktívak a lányok. Ketten írtak vissza, de kb. a 4. mondatváltás után már nem reagáltak többet. Pedig a való életben már volt több kapcsolatom és sosem volt gond az ismerkedéssel. Mi a lehet a különbség online? Fura ez.


Én meguntam és letöröltem. Szerintem ez az app csak azért van, hogy a lányok simogassák az egójukat, hogy "jaj ma megint mennyi pasi húzott jobbra, de jó nekem". Ugyanaz a funkciója, mint a képek lájkolásának. Visszajelzésekkel táplálja az önbizalomhiányos lányokat.

2022. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os jól látja a dolgokat!
2022. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott mindenki mintha modell lenne és ha átlagos pasi felregisztrált le fogján nézni és sz.rni. Elhízó társadalomban ot mindenki az appokkal modellként szeretné magát feltűntetni!
2022. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányok egó hizlalónak használják, és teljességgel tesznek arra hogy kommunikálni próbáljanak, emberi gesztusokat tegyenek, beszélgetésbe elegyedjenek. Mo-n ez kifejezetten borzasztó, teljesen felesleges tinderezni, csak elszállt és ghostolós idiótákkal van tele. Hiába irsz bármit, kuss lesz. Külföldön meg van hogy napi 5-10 lány ír rám. Kereslet-kínálat kérdése. A való életben sosem volt gond ismerkedni, voltak már sokéves kapcsolataim, és több tucat alkalmi és szexkapcs is. Tinderen semmit nem lehet elérni, csak depressziót. Felejtsd el.
2022. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!