Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért ilyen flegmák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért ilyen flegmák és bunkók a lányok?

Figyelt kérdés

Én szinte nem is találkoztam eddig normális lányokkal ott, pedig már hónapok óta használom az alkalmazást. Egyszerűen mindegyik lány annyira flegma és arrogáns, hogy az borzasztó.


Teljesen lenézik az embert és úgy beszélnek vele, mintha ők sokkal többet érnének. Máskor meg szimplán csak egy-egy szóval válaszolnak nagykegyesen, de ha ezt megemlíti nekik az ember, akkor teljesen megsértődnek és eltűnnek. De úgy alapból is sok átlagos vagy akár még átlag alatti lány is úgy el van telve magával, mintha ő valamilyen lottófőnyeremény lenne és még az ember legyen hálás neki, hogy nagy ritkán hajlandó leírni 1-2 szót.


Miért ennyire flegmák ott a lányok?



2022. aug. 7. 16:09
 1/10 anonim válasza:
84%
A lányok többsége a való életben is flegma és bunkó, nem csak a Tinderen. De a férfiak többsége is köcsög.
2022. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert tinderen csak az alja ótvar csitrik vannak, akik élvezik hogy a sok életképtelen nyomorék sorban áll értük. Tisztában vannak vele hogy megtehetik.
2022. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Velem kedvesek
2022. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem nézel ki jól.
2022. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is azok. Mára ez lett az alaptermészet.
2022. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert tudják, hogy bárkit megkaphatnak, ezért kedvükre szórakozhatnak, mert tudják, hogy Te fogsz utánuk teperni, és nem pedig Ők utánad. Ennyi.
2022. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehetséges, hogy te is ilyen lennél, ha egy nap alatt kb. 200-an írnak rád, ráadásul nagyrészt elég hasonló szöveggel.
2022. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

#7


Volt mar hasonlo appon, kulfoldon, 2 nap alatt 1000+ likeom es abbol 300 matchem. Mindegyikkel tisztesaegesen beszeltem es megadtam a lehetoseget hogy megmutassa milyen szemelyiseg, hogy kialakulhasson valami. Vegul 5 lannyal randiztam egynel tobbszor a 300bol.

2022. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked van matched? 😳😱
2022. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nagyrészt a férfiak miatt.

Gondolj bele. Adott egy max. 25-30 éves fiatal átlagos kinézetű és képességű nő. Semmiben nem kell kiemelkedőnek lennie, elég, ha facere, akárhova kirak átlagos pózolós képeket, máris 16-80 éves korig minden férfi bókol neki. Könnyebben jut mindenhez, és ezt akár a személyiségének is tulajdoníthatja. 30 után meg jön pofáraesés, pont ezért válik sok nő hárpiávál.

2023. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!