Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, szerintetek lesz ebből valami? Többi lent :D

Figyelt kérdés
Szervusztok. Szó mi szó, van egy lány, évfolyamtársam. Egy éve ismerkedtünk meg, sokat hülyültünk, muriztunk egymással az elején. Egyre jobban megismertem, egyre szorosabb barátság lett. Elég sokszor beszélgetünk még a szünet alatt is. Nincs sok barátom, pedig társaságkedvelő vagyok, előző sulimban rengeteg ismerősöm volt, most meg egy kezem megtudom számolni, kikkel beszélek egyszer-egyszer a héten... Lényeg az, hogy magányos vagyok, mindjárt vége a szünetnek de még senkivel sem mozdultam ki otthonról. Nem keresnek, ha meg én beszélek meg valakivel valamit, hogy mikor, hol találkozzunk, akkor valami mindig közbe jön. Egy szó mint száz, a lánnyal pont erről beszélgettünk, hogy halálra unom magam, erre ő azt írta, hogy ha van kedvem, legközelebb menjek el vele meg az ismerőseivel, szívesen látnak. Ennek van már egy hete, azóta semmi, pedig beszélünk napi szinten. Szerintetek lesz ebből valami? Vajon ő is úgy érez irántam ahogy én iránta, vagy továbbra is csak egy barátot lát bennem? Másik kérdés az, hogy mi a francért nincs egy barátom sem, akivel tudnék beszélni? Előre is köszönöm a válaszokat, sajnálom ha nyálasnak, meg puha bzinak néztek amiért itt nyafogok, higyjetek nekem, nem vagyok az :D

2022. aug. 10. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el őt te. Egyébként én is van, hogy 1-2 emberrel járok el és rajtuk keresztül ismerek meg másokat.
2022. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szia, én is hasonló cipőben járok ha van kedved és pest közelében laksz akkor beszélgethetnénk
2022. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én feladom ezt az egészet, egyszavas válaszokat ad, úgy viselkedik, mintha valamivel megbántottam volna, baszki mindenkivel kedves vagyok, érdeklődök az emberek iránt, mizu velük, hogy vannak, próbálok beszélgetni erre lekoptatnak. leszek inkább meleg
2022. aug. 13. 12:37
 4/7 Macko_Sajt válasza:
Jah bro átérzem amit írsz, diákmelóztam most nyáron egy helyen, volt két tök aranyos jófej csaj (ismerték egymást), akikkel el lehetett hülyülni, gyorsabban telt így a munkaidő is stb stb. Egyik nap meló után mondom hogy talizhatnánk, megihatnánk egy kakaót vagy vmit :D ... Mondják hogy jaa persze hogyne majd megyünk meg minden. Pár nappal később érdeklődök hogy mikor érnek rá, hát baszki egyik fülön be, másikon ki, egy szóra se méltatták, ment tovább a hülyéskedés. Aztán másodjára is kérdeztem még 1-2 nappal később, az egyik családi okokra hivatkozva mondta le a találkát, a másik meg igazából nem is szólt semmit. Azóta én is hagyom őket a p*csába, de hát mit lehet tenni, ez van. Hozzáteszem, hogy ez is nagy erőfeszítés volt a részemről, mert én is introvertált vagyok.
2022. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Ahh szegénykém, ne add fel most biztos nagyon szarul érezheted magad ismerem azt az érzést mikor feladnád és nem érdekel semmi az sem ha egy busz elüt vagy kirabol valaki csak gyűlölöd az egészet a picsába, és csak egy kis törődésre vágysz. De hidd el a mély pontok után sokkal jobb lesz és akár máshogyan is látni fogod a helyzetet. Talán lehet, hogy nem érez irántad semmi többet barátságnál, DE ez változhat hiszen mindig a fiúnak kell elérnie, hogy a lány belészeressen, szóval bókolj neki, dícserd meg a ruháját, ha találkoztok és úgy is látni fogod egy idő után, hogy hogyan alakul. Addig is kitartást és ha van valami nyugodtan írj <3 haha 17/F
2022. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a kedves válaszokat :) kitartást a sorstársaknak
2022. aug. 22. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, pedig mindenkivel hosszasan, bármiről tudok beszélgetni. :D diakmelokrol is nagyon jó ismertségeket alakitottam ki. Kb 1-2 ember van, akikkel megyünk erre arra. A többi, hát... Mindig lemondja a talit stb. Én már belefasultam ebbe és nem próbálok a történeten erőltetni semmit. Ha valamit akarnak, akkor megtalálnak.
2022. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!