Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beszélgetek pár napja egy fiúval, minden jól ment eddig. Én úgy éreztem, hogy bejövök neki, mert lájkolgatta a képeimet, illetve a sztorijaimra is szokott szivet küldeni, de csak olyanra, hogyha magamról tettem ki valamit. Ezért is mertem én ráírni. Általában azt szeretem, ha a fiú kezdeményez, de gondoltam, hogy egyszer lehet ez másképp. Ahogy írtam is, tök jól ment minden, elbeszélgettünk komolyan. Tegnap délután beszéltünk utoljára, ő írt, én pedig válaszoltam, viszont az az üzenetem azóta sem lett megnyitva, pedig láttam, hogy este elérhető volt... Nem értem, hogy most mi lehet a baj.

2022. aug. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu te vagy a x szamu lany akinek a storyjara reakciot kuld,ha volt fent es nem valaszolt az mar egy jel.

Ha megkerdezed tole h miert nem irt,valoszinu kifogast fog irni,meg se kerdezd tole.

(Persze lehet hogy tenyleg csak felment aztan hirtelen dolga akadt;) )

2022. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezni semmiképp nem akarom tőle, vagy zaklatgatni, mert tudom, hogy az csak rontana a helyzeten. De egyébként egy normális fiúnak tűnik, komoly szándékokkal az életben. Pár ismerősöm, aki egy suliba járt vele, mondták, hogy amennyire ismerik, egy normális srác, még sosem volt barátnője. Most volt végzős egyébként, szóval én arra is gondoltam, hogy mivel megy el másik városba az egyetem miatt meg minden, ezért talán nem akar belebonyolódni semmibe, ami teljesen érthető és logikus is.
2022. aug. 17. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Megijedhetett az érzéstől?

Egyik baratommal is hasonlo tortent,megismert egy lanyt,aztan elkezdtett erdezni valamit,utana nem tudta mit kezdjen a helyzettel,és ignorálta.

2022. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!