Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookos tarskereson ti sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookos tarskereson ti sem kaptok kedvelest?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya csak egy atlagos férfi.

1 ev alatt egy csaj sem tetszikelt. Valaszolni sem valaszol senki :D


Ti is igy vagytok ezzel vagy csak engem skippelnek a csajok


2022. aug. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerinte a Facebook-os társkeresőknek nincs túl sok értelme, főleg, ha pasi vagy. Ezek arra vannak kitalálva, hogy az unatkozó török meg arab lúzerek elmondják a lányoknak, hogy hány tevét vagy kecskét adnának értük. :) Szerintem keress egy normális, nem Facebook-os társkeresőt vagy ismerkedj személyesen.
2022. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Az egész online társkeresés egy

bazi nagy marhaság. Úgysem fogsz normális kapcsolatot találni facebookon, tinderen és társain, lehet mondani, hogy én ott ismerkedtem meg xy-onkával, és ma is boldog párt alkotunk, szerintem az ilyen nem tart sokáig.

2022. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
2-es: Bár alapvetően egyetértenék, mert a Tinderen valóban a legtöbb csaj csak egy dologra jó, viszont vannak kivételek. Valószínüleg introvertált csajok azok a normálisak, akiket ki lehet ott fogni. Nekem, és az egyik barátomnak sikerült. 2 illetve 2,5 éve van meg a párunk. Szóval van azért ellenpélda
2022. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt azért. Onnan van a barátnőm is
2022. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!