Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha 19 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 19 évesen fogalmam sincs, hogyan kéne barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt, hogy én vagyok az egyetlen srác, aki ebben a helyzetben van, mert még a környezetembe is ismerek több ilyet, de nyílván frusztrál a dolog. Külsőre átlagos vagyok, általános és közép suliban is volt lány, akinek tetszettem pl, később ha neten ismerkedtem lányokkal és eljutottunk képküldésig általában szimpatikusnak tartottak, tetszettem sokaknak( persze olyan is volt, akinek nem). Általános suliban 8.-ban volt először, hogy egy lány elég erős utalásokat tett arra, hogy tetszem neki, jóba is voltam vele, volt hogy megölelt vagy megfogta a kezem full random, de én 14 évesen nem igazán igényeltem a kapcsolatot. Fura ezt így kimondani, de ott tartok, hogy 5 évvel később 2 darab randiig jutottam amiből végül nem lett semmi. Nem csókolóztam soha, nem volt párkapcsolatom azóta sem. Nem tudom, miért alakult így, középsuliban sokáig nem is érdekelt a dolog, szorongásos beteg lettem és a suliba járás is borzasztóan nehéz volt, így nem is nagyon foglalkoztam a lányokkal. Barátaimmal nem nagyon járok olyan helyre ahol lehetne ismerkedni, az élőben ismerkedéstől félek, a netes párkereséssel meg nincs túl sok jó tapasztalatom, nem nagyon lehet értelmes lányokat találni egyik beszélgetős oldalon sem. Nagyom frusztrál a dolog, kicsit már kétségbe esetten próbálok megoldást keresni és találni egy lányt magam mellé, de jelenleg nem tudom mihez kezdjek, hol próbálkozzak. Az is baj, hogy introvertált típus vagyok, lányból is inkább egy visszahúzódóbbat képzelek el magam mellé, de őket nem igazán lehet bulikban, fesztiválokon megtalálni, meg én sem nagyon járok ilyen helyekre. Tudom, hogy nagyon sok szeretetet és törődést adnék, ebből a szempontból nincs velem baj, élőben mindenki normális, humoros srácnak tart, de ilyenkor mikor egyedül itthon vagyok, nagyon beüt a magány és az elkeseredettség, mert félek, hogy ez így nem fog változni és 10 év múlva is egyedül leszek. Tudom, hogy sokaknak ez egyszerű, meg én vagyok a balf@sz, de nemtudom jelenleg mit tehetnék, élőben és neten is nagyon nehezen megy az ismerkedés.

2022. aug. 31. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz önbizalmat!:)
2022. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Amíg te nem nyitsz mások felé tőlük se várhatod el, hogy nyitottabbak legyenek. 🤷🏽‍♂️
2022. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

"barátnőt szereznem"


Aki egy ilyen kifejezést kiprésel magából, attól nem túl sok dimenziót várnék érzelmileg.


A sültgalamb stratégia nem fog működni, ezt már láttad. A lányok szeretik az önbizalmat, ambíciót, és rámenősséget. Építsd magad külsőre-belsőre, és alig bírod majd a lányok neveit megjegyezni akik megfordulnak az ágyadban.

2022. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem (nőként) sosem okozott gondot az ismerkedés, mégis az összes komoly kapcsolatom a netről volt. DE nem ilyen tinder baromságokra kell gondolni, lépj be fb csoportokba, ismerkedj olyanokkal, akikkel van közös téma, hobbi, aztán kialakul.
2022. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
86%
Járj társaságba, figyeld mások hogyan csinálják.
2022. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5össel teljes mértékben egyetértek. Nekem sokat segített, hogy amikor elkezdtem az egyetemet, lett egy haverom, aki elég nyitott személyiségű és folyamatosan húzott felfelé. Ezáltal több lányt is megismertem, akiknél lett volna esélyem, ha úgy alakulnak a dolgok. Szóval a lényeg, hogy sokat járj társaságba (tudom, introvertáltként ez egy kicsit nehezebb, nem is olyan régen még énis visszahúzódóbb voltam. Aztán rájöttem, hogy csak egy társaság kell, akikkel megtalálom a közös hangot.)
2022. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-os válaszával, én nem olyan rég kezdtem el társasjátékozni eljárni, ott van minden korosztály és még csak kétszer voltam, de már jól érzem magam. Ennyi a lényeg, nyiss a külvilág felé, járj nyitott szemmel, és keresd az olyan szituációkat, ahol a lányhoz oda tudsz menni akár segíteni.

Sok sikert!

2022. szept. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!