Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem talál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem talál rám a szerelem? további lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy 17 éves átlagos városi lány vagyok. Elején leszögezném, hogy nem szeretnék olyan kommenteket olvasni amik nem visznek előbbrébb.

Mint a kérdésből is olvashattátok párkapcsolati problémákkal küzdök. Ennyi idősen nem számítok a nagy Ő-re de bármi megtörténhet:) Engem annyi zavar, vagyis inkább zavarodottságot vált ki belőlem, hogy sose volt barátom még, amire lehet mondani, hogy ráerek és gyerek vagyok amivel teljesen egyet is értek! Viszont a korombeli lányok csak úgy csavarják maguk köré a fiúkat. Nem célom “kavargatni” srácokkal, inkább szeretnék egy kapcsolatot amit akár házasságig lehet vinni mivel szerintem egy kapcsolat erről szól. Nagyvárosban élek tehát a fiúk nagyrésze is városi stílust képvisel és a szőke vékony kislányokat hajszolják akik pakolják ki mindenük. nem mondanám magam csúnyának, kellő önbizalmam van , fekete haj feszes fenék és van rajtam mit fogni, nem teszem ki mindenem viszont nem is öltözködök túl. Ezekmellett mégis azok a csajok kellenek a srácoknak (itt Pesten😄) akik kihasználják őket. Próbálkoztam kevésbé “nagyképű” szerény sráccal viszont megmondta hogy nem amit tiszteletben tartok. viszont nem kaptam soha senkitől indokot! Velem van a baj, hogy még csak tetszeni se tetszettem senkinek maximum az alakom? Anyáék azt mondták idősebb, érett férfit keressek viszont ha majd be is töltöm a 18-at nem az én világom.. Nem egy fajta fiú az ideálom, nem ítélkezek senki fölött. Valaki tudja miért a szőkék idén a “divat”? hozzátenném volt szőke hajam ami semmin nem változtatott, viszont a kis tökéletes plázacica csajszik mindig befutnak. Idősebb férfiak a megoldás?



2022. szept. 3. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez inkább jobb dolog is, hogy nem havonta cserélgetsz pasikat mint az ilyen pláza cicák többsége.

Engem személy szerint totál nem érdekelnek az ilyen lányok, bár én nem is az a tipikus városi csávó vagyok. Még 17 évesen nem maradtál le semmiről, első komoly kapcsolatom nekem is csak 19 évesen lett.

2022. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%
Hat figyelj nekem pl eddig meg csak barna baratnoim voltak, de szerintem nem a haj szine szamit alltalaban :) es szerintem ne aggodj majd lesz valaki aki igazan megerdemel, probalkozz es akkor tobb az eselyed. 15/F
2022. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
17F
2022. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 3. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

3-as vagyok


nekem a barnák jobban bejönnek, de voltak szOkék is! Szóval ez nem a hajtól függ, legalábbis számomra nem.

2022. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%

Talán metakommunikáció szintjén is látszik rajtad, hogy más vagy, mint az átlag lányok, és az átlagfiúk/-férfiak ösztöni szinten nem szeretik azt, ami/aki kilóg a trendből, főleg a fiatalok. Türelmesebbnek kell lenned, mert kisebb eséllyel találhatsz párt magadnak, viszont az az illető feltehetően hasonló beállítottságú lesz, mint te és sokkal tartalmasabb kapcsolatot tudsz majd kialakítani vele. Mondhatni, minőség vs. mennyiség.


Én az "idősebb férfi" kategóriát képviselem, ha te is némileg idősebb lennél, én ismerkednék veled a leírásod alapján, de jártam már meg fiatalabb lánnyal érzelmi szinten.

2022. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet indok, hogy "a srácok a szőke plázacicákat szeretik", mert agyáltalán nem így van. Mindenhol vannak ilyen srácok is, és vannak olyanok is bőven akiknek más jön be. A leírásod meg igazából erről szólt, mást nem nagyon mondtál, így csak vaktában lehet találgatni mi lehet a baj. Írhatok néhány klisét ha szeretnéd, de nem hiszem hogy ezt a választ keresed.
2022. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol, kivel próbálkoztál idáig?
2022. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám, ha gondolod😄
2022. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!