Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel leginkább személyesen találkozunk, de olyan érthetetlen számomra néha. Talán ad jeleket de nem vagyok benne biztos. Például mikor legutóbb beszélgettünk megkérdezte, hogy miért volt jó a hetem. Aztán amikor vele szemben ültem, megérintette az ajkát, a haját babrálta, megérintette a nyakát is. De az is felmerült bennem, hogy csak szimplán kedves személyiség.


Ami számomra érthetetlen volt,hogy bejelöltem Facebookon, de nem jelölt vissza. Amikor találkoztunk valamiért hangsúlyozta, hogy nyaralni volt. Szóval teljesen össze vagyok zavarodva.



2022. szept. 4. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Hívd el valahova beszélgetni.

Vagy vegyél neki valami kisebb ajándékot.

2022. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem még nem sokat jelent.

Beszélgessetek, ismerd meg jobban.

2022. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

nemtudom, de nekem bejössz

16/f

2022. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!