Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hogyan vigyek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hogyan vigyek egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Több emberrel is beszéltem pl. instán. Mindig jól indul az eleje, de aztán nem tudok mit írni. Ezen hogyan tudnék változtatni, illetve mit írjak ha elfogy a téma?

2022. szept. 25. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy elfogy a téma. Csak figyelni kene a másikra, és kérdezni arról ami érdekli.
2022. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én figyelek a másikra, de mégis mit mondjak amikor egy szavas választ ad?
2022. szept. 25. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ilyen esetben hagyni kell, mert nem érdekled.
2022. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A masik sose kerdez?


Csak unalomból csettel?

2022. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, pl. írtam valamit és a válasza „xddd”. Utána hogyan tovább? Ilyenkor nem jut eszembe semmi.
2022. szept. 25. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkoraz van amit a 3as írt, hagyd inkabb mert nem éri meg a bele fektetett időt. Majd ha akar valamit ír ő.
2022. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem érdekel a másik személy, akkor nem adok egyszavas válaszokat, és próbálom én is fenntartani a beszélgetést. Viszont ha valaki úgy válaszol, hogy 'xddd', akkor szerintem ő nem annyira érdekelt ebben az egészben, hagyd őt. Ha engem érdekel valaki, akkor kérdezek, rendesen válaszolok, és nem hagyom, hogy a beszélgetés 'xddd'-be fulladjon a részemről.
2022. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Interneten hogyan vigyek egy beszélgetést?" Te egyedül sehogy. Két ember kell a kommunikációhoz. Ha te írsz 10 mondatot, ő meg "xdd", vagy igen, nem, az nem kommunikáció. Szerintem ott az van, hogy kínjába írja ezt, hogy vedd a lapot.

Ha akar valaki beszélni, akkor ő is tesz érte. Terjedelmes szövegre terjedelmes válasz jön. Ilyen xdd gyökerekre meg ne vesztegesd az időd.

Ha el fogy a téma meg el kell köszönni. Nem kínlódva írkálni, főleg, ha a másik meg nem is ír semmit. Azt lehet látni ki az, aki szívesen ír, meg ki az, aki csak unalomból.

2022. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3, #6 Azért azt vegyétek figyelembe, hogyha ráírtok valakire, akkor előbb nektek kell valamit mutatni, ami alapján felkelted a másik érdeklődését. Ha például a kiszemeltnek közömbösek vagytok a külsőtök alapján, akkor alapvetően nem fog érdeklődni.
2022. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, viszont a kérdező írta, hogy az eleje jól indul, csak aztán leül. Én emiatt két esetet tudok elképzelni: vagy unalmas a kérdező, vagy nem érdekli a másikat. Az elsőt kizártam, mert mondta hogy figyel, kérdez, szóval marad az hogy nem érdekli a másikat.
2022. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!