Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerüljek közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már néhány hónapja ismerek.Elsőnek egy nyaralás alkalmával találkoztunk.


Néhány napja rámirt és azóta beszélünk.


Nagyon jól el tudunk beszélgetni mivel egy a fő érdeklődési körünk és ugyanolyan céljaink is vannak.


Még csak néhány napja beszélünk de én szeretném hogy nem csak egy ismerősként tekintene rám hanem egy barátra akit bármikor felkereshet.


Nem lakik se közel se távol hozzám de így csak üzenetben tudunk beszélni.


Tudom ez így nem olyan mintha személyesen beszélgetnénk de ez sajnos így van...


Miután rámirt másik nap én írtam neki,aztán tegnap nem is beszéltünk,meg lehet ma se fogunk nem tudom.


Jó lenne ha ő is kezdeményezne beszélgetést máskor is,szerintetek azt várja hogy én írjak vagy ilyenkor mit kell tenni?


Szeretnék normális válaszokat kapni.


A másik meg ha már több napja beszélgetnénk,hogy jelezzem neki hogy többet szeretnék?


Előre is köszönöm aki normális válaszokat ad.


(Mindketten gimnazisták vagyunk viszont a srác már végzős,bár ez nem tudom mennyire akadályozna valamit is a későbbiekben,remélem nem.)



2022. okt. 3. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az “ismerősből barát” kapcsolat kialakulása egy folyamat. Ahhoz sok-sok beszélgetés, nem csak levelezés, de személyes beszélgetés, közös valós élmények szükségesek.


Igyekezz minél sokoldalúbb, tartalmas beszélgetéseket folytatni, vesd fel, hogy láttál egy kiállítás plakátot, van-e kedve megnézni, stb.

2022. okt. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú szerintem találkozzatok. Említetted, hogy van bennetek közös, ezen a vonalon eltudsz indulni. Pl. ha szerettek olvasni mindketten akkor menjetek el egy könyves kávézóba vagy valami :)
2022. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy nem tudom hogy meg tudnánk e oldani mert egyik az hogy nem tudom a srác hogy tekint rám,csak egy beszélgetőtársként vagy barátként.Én nem tudnék elmenni hozzá mert a szüleim szigorúbbak ilyen téren és nem tudom mit szólnának ha egy fiúval flangálnék tőlünk több 100 km-re.

Ha meg ő jönne le a közelünkben nincs semmi olyan dolog ami érdekelne mindkettőnket.

2022. okt. 4. 21:39
 4/4 ojita válasza:
nem is feltétlenül egy konkrét helyszín kell, elég egy pad, ahova leültök és beszélgettek egyet sörözés közben:) vagy ilyesmi. Beszélgetni bárhol lehet, nem kell hozzá külön intézmény
2022. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!