Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan “húzzam az agyát” a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan “húzzam az agyát” a lánynak beszélgetés közbe?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
HOvá akarod húzni?
2022. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem lehet előre eltervezni. Akkor lehet, ha jön egy arra érdemes helyzet.
2022. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Hogy beszélsz? Mi ez a lány? Egy szolga?

Húzd a magad agyát! Miért kellene húznod az agyát. És ha majd ő is akarja húzni a tiédet...?

2022. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy "húzni az agyát" = bosszantani. Jó ötlet szerinted?
2022. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Inkább flörtölj vele.
2022. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Borzasztó mikor valaki ezt csinálja. Mintha nekem mindent el kellene tűrnöm tőle, és hagynom hogy az orromnál fogva rángasson.

Egy lány csak is akkor fogja hagyni hogy "húzd az agyát" ha nagyon beléd van esve.

2022. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leveltetu ***** válasza:
80%

A gond ezzel csak az, hogy amig te az agy huzogatast ugy gondolod, hogy milyen buli, o teljesen komolyan fogja venni es az elso adodo alkalommal amikor egy normalis pasi kerul a kozeleben vagy megcsak vele vagy dobni fog erte.

Ha nem tudsz a nokkel becsuletesen es szepen viselkedni akkor neked marad a gloryhole mert masra alkalmatlan leszel.

2022. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!