Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez baj lehet egy lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj lehet egy lánynál?

Figyelt kérdés
Tehát a családom nem nagyon jómódú, és ha nem is vagyunk szegények, de azért meg kell néznünk mire adunk ki pénzt. Viszont a sulimba csak eléggé gazdag emberek járnak, és a crushom is ide jár. Szerintetek probléma hogy én kevésbé vagyok tehetős? Igazából amiatt aggódok, hogy mondjuk én nem nagyon tudok pl. mekizni, és hogy eznem lenne baj?
2022. nov. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki a pénzedet nézi, vagy épp annak hiányát, az nem érdemel meg. Ennyi. Senkinek semmi köze a családod pénztárcájához. Ne akarj mindenkinek megfelelni. Pláne nem ilyen dolgokban.
2022. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írja. A valódi szeretet, szerelem az nem az anyagiaktól függ. Persze, szerencsés ha az ember meg tud hívni valahova egy lányt, de azt is el kell tudni fogadni, hogy ez nem mindenkinek lehetséges.
2022. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

újra elolvastam a kérdésem, és rájöttem hogy nem egyértelmű

én vagyok a lány

2022. nov. 23. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Úgyis én fizetem a kaját, akkor már nem tök mindegy? :D


Viccet félre téve engem abszolút nem érdekelne, hogy az adott lánynak milyen családi / anyagi háttere van. Nem az számít. Persze van akinek igen, de az nem a belső értékek miatt fog szeretni egy lányt sem. És fordítva.

2022. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kéne bajnak lennie.
2022. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Addig örülj amíg nem mekibe jársz enni, és normális kaját eszel lol
2022. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Főleg ha szeretnivaló lány vagy. 😊
2022. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!